Nieko keisto, kad neseniai įkurtas Agnesos prekinis ženklas taip pat siejasi su laukiniškumu ir vadinasi „Būk laukinė“, rašoma pranešime žiniasklaidai.
„Praeityje patyriau labai toksinius santykius, praradusi save siekiau būti „idealia“, kaip diktuoja šiandienos mada, norėjau įtikti visuomenei. Šie siekiai mane atvedė į sunkius laikus, kuomet net buvau priėjusi iki tamsiausių minčių, galvojau, kad mano gyvenimas neturi prasmės. Tačiau, pradėjusi ieškoti vidinės ramybės, atradau paprastus dalykus: ėjau į gamtą, klausiau, kaip šlama medžiai ir ėmiau kurti. Taip atradau žvakių gamybą ir aktorystę, apie kurią seniai svajojau. Naujos veiklos man tapo ne tik savirealizacijos, bet ir terapijos būdais“, – pasakojo Agnesa.
Naujas etapas prasidėjo ir santykiuose – jauna moteris susipažino su keliautoju Vitalijumi Serioginu, kuris su kuprine keliavo po įvairias Europos šalis.
„Mus sujungė bendra meilė gamtai ir kūrybai, tad kartu sukūrėme prekinį ženklą. Tai – jaunas verslas, kuriame šiandien gaminame ekologiškas rankų darbo žvakes. Stengiamės, kad kiekvienas gaminys būtų ne tik gražus, bet ir draugiškas gamtai: pavyzdžiui, kokoso žvakių indelius galima panaudoti pakartotinai – jie tinka net kaip dubenėliai valgiui. Dovanų maišelius siuvame iš lino, o gėles perkame iš Lietuvos ūkininkų arba patys auginame ir džioviname“, – apie abiems svarbius dalykus pasakojo Agnesa.
Vitalijaus tėvai yra ūkininkai, todėl, anot moters, abiems jiems svarbu palaikyti vietos ūkius. Visi jų gaminiai – tik iš lietuviškų žaliavų.
„Taip norime skatinti vietos ekonomiką ir mažinti mūsų veiklos poveikį aplinkai“, – kalbėjo Agnesa.
Pasakodama apie naują veiklą ji neslėpė turinti ir dar vieną tikslą: skatinti žmones prisiliesti prie amato ir kūrybos, nesibaiminti būti savimi ir daugiau laiko leisti gamtoje.
„Rudenį nebijome vaikščioti basomis kojomis, domėtis kiekvienu augalu, tyrinėti gamtos ciklus ir sodinti augalus. Aš tikiu, kad žemė padeda įveikti liūdesį ir teikia naujos jėgos. Ateityje planuojame rengti teatrinius mokymus, kuriuose amatai bus integruojami kaip terapija, taip pat susitikimus moterims ir vaikams, žygius mūsų sodyboje, kuriuose sieksime puoselėti natūralų, laukinį prigimties ryšį“, – kalbėjo verslą pradėjusi moteris.