Trūksta seksualumo? Kas kaltas?..

Populiariausias savaitraštis moterims „JI“ naujausiame numeryje pristato interviu su psichoterapeutu A. Kaluginu. Kviečiame pasidomėti, ką šis kūno žinovas mano apie seksualumą, dėl kokių priežasčių gali sutrikti mūsų seksualinis gyvenimas?
Jis ir Ji
Jis ir Ji / Fotolia nuotr.

Mūsų kūnas tarsi padalytas į septynis segmentus. Jei viename susiformuoja blokas, nustoja harmoningai tekėti gyvybiškai svarbi energija. Štai užsiblokavus dubens ir sėdmenų sričiai, netenkame seksualinės energijos. „Žmogaus dubens ir sėdmenų segmentas – džiaugsmo ir malonumų zona (ne tik lytinių). Mūsų organizmui jis labai svarbus dėl besikaupiančios seksualinės energijos, dauginimosi instinktų, meilės ir pan. Kūno psichoterapijos pagalba galima atpalaiduoti minėtą bloką, pašalinti nuolatinę raumenų įtampą ir leisti energijai tekėti laisvai“, – pasakoja kūno psichoterapijos specialistas Andrius Kaluginas.

 

Vyras sako, kad, norint vėl pasijusti gerai, kūno psichoterapijos metu fizinis aktyvumas derinamas su relaksacinėmis metodikomis. Taip pat tenka padirbėti ir namuose. Pavyzdžiui, kad išlaisvintų dubenį nuo bloko, specialistas pataria 21 dieną daryti pritūpimus.

 

A. Kaluginas – ne tik psichoterapeutas, bet ir seksologas. Jis atskleidžia turėjęs pacienčių, kurios kreipėsi dėl anorgazmijos (negalėjimo patirti orgazmą 5 metus). „Jei moteriai tai trukdo gyventi, kartu ieškome priežasties. Visos jos labai skirtingos: viena, nepatirdama orgazmo, mėnesį ašarojusi ateina ir jai tai – tragedija, kita ir be orgazmo gyvena gerai. Tai labai individualu.“

 

IŠSAMŲ INTERVIU SU A. KALUGINU SKAITYKITE 33-IAJAME POPULIARIAUSIO SAVAITRAŠČIO MOTERIMS „JI“ NUMERYJE!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Aukščiausios klasės kavos aparatai: ar verta į juos investuoti?
Reklama
Įspūdingi baldai šiuolaikinei svetainei: TOP 5 pasirinkimai