Vienas dalykas, apie kurį neturėtumėte kalbėti per pirmą pasimatymą

Norite, kad pirmasis pasimatymas būtų vykęs? Tuomet pasistenkite, kad jūsų pokalbis suktųsi aplink šviesius dalykus, rašo portalas independent.co.uk.
Pasimatymas
Pasimatymas / Fotolia nuotr.

Pasimatymų treneris Jamesas Preece'as mano, kad jeigu jūsų pokalbis pirmojo pasimatymo metu bus smagus, greičiausiai jis praeis kurstomas geros nuotaikos ir besijaučiant pozityviai.

„Pirmame pasimatyme išlaikykite kiekvieną klausimą šviesų ir pozityvų“, – sako J.Preece'as.

„Jeigu kalbate apie laimingus, pozityvius dalykus, tuomet jus ir sies su tokiais dalykais. Todėl pasimatyme klausinėkite apie šeimą, smagiausių atostogų nuotykius arba bandykite išsiaiškinti, kokia aistra į pasimatymą atėjęs žmogus užsikrėtęs – kas jį gyvenime žavi“, – tęsė ekspertas.

Anot jo, kai pasimatyme kalbama apie tuos dalykus, kurie pašnekovus iš tiesų domina, jų veidai prašviesėja, dažniau pasipuošia šypsenomis.

Pasak pasimatymų žinovo, reikėtų bandyti atkreipti dėmesį į dalykus, kuriuos aptariant atmosfera pasimatyme sušyla – taip atskirsite, ar judu sieja bendri interesai ir prioritetai.

Jei jūs skundžiatės arba klausinėjate apie tai, kas susiję su negatyvu, tuomet kitas žmogus atitinkamai susidaro požiūrį į jus, – teigia ekspertas.

Aptarinėdami sudėtingus, niūrius dalykus, rizikuojate iš pasimatymo grįžti palikęs ne patį geriausią įspūdį. Gali susidaryti negatyvus požiūris į jus.

„Jei jūs skundžiatės arba klausinėjate apie tai, kas susiję su negatyvu, tuomet kitas žmogus atitinkamai susidaro požiūrį į jus“, – teigia ekspertas.

Taigi taip, tai reiškia, kad politika, blogas oras arba klausimas, kodėl žmogus vis dar vienišas, yra spąstai jūsų pasimatymui. „Nėra nieko blogiau kaip gintis, teisintis nepažįstamajam“, – įsitikinęs jis.

„Pasimatymas turi būti smagus“, – įsitikinusi santykių ekspertė Madeleine Mason. Jos teigimu, pasimatymo metu susidaromas įspūdis, ar žmogus jums gali tikti į porą, ar vis dėlto ne.

„Tai nėra laikas, kai galite dalintis savo katastrofiškai nelaiminga pasimatymų praeitimi, siaubingais buvusiais ar seksualiniais žygdarbiais. Ne laikas lyginti tarpusavyje išgyventus blogus pasimatymus, dėstyti savo politines pažiūras arba lieti apmaudą, koks blogas jūsų gyvenimas“, – aiškino ji.

Pasak ekspertės, nereikėtų klausti, kiek buvusių kitas žmogus turėjo, keliuose pasimatymuose buvo arba kodėl nutrūko kito žmogaus buvę santykiai. „Paklauskite to kitą kartą, bet ne pirmo pasimatymo metu“, – patarė M.Mason.

Paklauskite kito žmogaus apie jo lūkesčius ir svajones: „Išsiaiškinkite, kaip jis įsivaizduoja idealius santykius, kur jis mato save po penkerių metų, kokie gražiausi jo prisiminimai iš praeities“, – rekomendavo M.Mason.

Pasak jos, svarbu, kad kitas žmogus jaustųsi, kad pokalbis sukasi apie tai, kuo jie gyvena: „Pasižiūrėkite, kokių bendrumų jūs turite. Atraskite bendrų interesų, vertybių“.

Klausdami teisingų klausimų, galite padėti žmogui atsiverti. „Žmonės mėgsta tuos, kurie panašūs į juos, todėl klauskite to, kas padeda atsiverti, rasti bendrumus. Taip greičiau užmegsite ryšį, o kitas žmogus norės sužinoti daugiau apie jus“, – sakė ji.

Pasak ekspertės, reikėtų prisiminti, kad svarbu klausytis įdėmiai ir parodyti, kad reaguojate į atsakymus, kad jie jums yra svarbūs.

Būkite dėmesingi ir išlaikykite pozityvią atmosferą. Tuomet tikrai keliausite į antrąjį pasimatymą!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Aukščiausios klasės kavos aparatai: ar verta į juos investuoti?
Reklama
Įspūdingi baldai šiuolaikinei svetainei: TOP 5 pasirinkimai