Kartais skyrybos ir be meilės trūkumo neįvyksta – sieja namai, vaikai ar tiesiog gailestis, tačiau visad verta apgalvoti visas istorijos puses ir priimti tokius sprendimus, kad jaustumėtės laimingi, o ne įvaryti į kampą.
Portalas soulpost.ru nurodo, kokie požymiai atskleidžia, kad partnerio meilė jau nebėra tokia aistringa.
Jis vengia su jumis leisti laiką
Atrodytų, kad tai visai aiškus ženklas, tačiau neapsigaukite. Dažnai dėl kaltės ir skolos jausmo mylimas žmogus gali ir toliau jus vestis į bendrus draugų susibūrimus ar vakarėlius tėvų namuose, ypač, jei nenori, kad artimieji pradėtų uždavinėti klausimus. Tačiau buvimas tik dviese jam atrodo tabu ir jis to stengiasi visais būdais išvengti.
Jis nesistengia dėl jūsų santykių
Jūs darote viską, tačiau atsakomosios reakcijos nesulaukiate? Jaučiatės palikta viena ir užmiršta? Gali būti, kad jam tiesiog nebeįdomu kurti tai, ką kūrė iki šiolei.
Jo jausmai labai audringi ir permainingi
Tikrai nepavadintume sveikais santykiais permainingų emocijų reiškimo. Pavyzdžiui, vieną dieną jis piktas ir atsainus, atstumia jus, o kitą – vėl meilus lyg katinas.
Tokiu atveju turite kalbėtis, kad atrastumėte harmoniją arba pasuktumėte skirtingais keliais, nes dvasinė ramybė svarbesnė už nevaldomus jausmus.
Jis nuolat akcentuoja jūsų trūkumus
Badymas pirštais į jūsų „neva“ trūkumus gali sukelti savivertės problemų. Be to, jo nuolatinis sudirgimas, kad kažką darote ne taip, kitaip atrodote ir pan., reiškia, kad tai, kas jam buvo miela ir priimtina, dabar erzina. Ir jeigu tai nėra tik bloga diena darbe ar daug streso, tuomet pasikalbėkite. Gal meilė išties dingo?
Nuobodus seksas
Vėlgi, ilgai trunkančiuose santykiuose su tuo susiduria dažna pora, tačiau jeigu seksas sutuoktiniui tapo tik pareiga, kurią vykdo nenoriai ir formaliai bei be emocijų, greičiausiai santykiuose reikia daugiau atvirumo vienas kitam, kodėl taip nutiko.
Jis nuolat pyksta, įsižeidžia, neatleidžia, prisimena santykių klaidas ir smerkia jus už praeities įvykius
Tai ne meilė, o tam tikras net nesąmoningas veiksmų planas, kad jis galėtų išeiti. Labai dažnai santykiuose, kuriuos norima nutraukti, kuris nors pradeda priekaištauti ir taip siekia sumažinti savo kaltę, kad nutrauktų santykius be skausmingo jausmo.
Jo nėra šalia, kai jums reikia
Prioritetai jo gyvenime labai aiškūs – jūs nesate jam reikalinga ir jam nerūpi jūsų jausmai.
Jis jus žemina, juokiasi ir šaiposi
Komentarų net ir nereikia – bet koks emocinis smurtas žeidžia ir žaloja žmogaus asmenybę bei psichiką. Todėl prisiminkite, kad niekas neturi teisės iš jūsų juoktis ar kitaip šaipytis. Štai kodėl patariama suvokti, kad mylintis žmogus motyvuoja ir padeda tapti laimingesniu, o ne atvirkščiai.