5 taisyklės, kurios padės išvengti erekcijos sutrikimų

Daugelio vyrų naktinis košmaras – impotencija. Iš tiesų tas velnias ne toks baisus, ir likti visaverčiu vyru net septyniasdešimtmečiui – visai realu. O tam, kad košmaras netaptų tikrove, reiktų laikytis keleto nesudėtingų taisyklių.
Vyro kūnas.
Vyro kūnas. / Scanpix/Panthermedia nuotr.

Nepamirškite sekso

Tai labai maloni taisyklė – ji sako, kad seksas turi būti reguliarus ir apie jį nereikia pamiršti, kitaip, kai susigriebsite, gali būti per vėlu. Aišku, varginantis darbas, komandiruotės, problemos santykiuose – banalios priežastys, bet atitolinančios artumo momentus.

Bet atminkite, kad per ilgos pertraukos – nuo trijų mėnesių ir daugiau, gali stipriai pakenkti potencijai. Įdomiausia, kad kuo blogiau jūs pakeliate susilaikymą, tuo paprasčiau jums bus atsistatyti, ir atvirkščiai.

Jei situacija visai beviltiška ir apie seksą reikia pamiršti ilgam, tai medikai pataria (ką – nesunku ir susiprasti), imti reikalą į savo rankas tiesiogine ir perkeltine prasme. Masturbuotis reiktų kartą per savaitę ir dažniau. Bet įsitraukti į tai, žinoma, taip pat neverta.

Rūpinkitės sveikata

Tai reiškia ne tik venerinių ligų gydymą ir tyrimų atlikimą, kurie rodo, ar viskas gerai su prostata – čia tai kaip tik viskas aišku. Yra dar daug ligų, kurių pasekmės trukdo normaliam gyvenimui ir seksui. Nenumokite ranka į pabodusį negalavimą, pavyzdžiui, galvos skausmą – tokios ligos atima jėgų seksui ne mažiau, kaip ilgi posėdžiai viršininko kabinete, ypač jei liga tampa chroniška.

Nekeiskite partnerių kaip kojinių

Jei jūs sužinojote apie savo draugo sėkmingus donžuaniškus žygius, neskubėkite jo nugalėti savaisiais. Dažni vienkartiniai ryšiai ardo jūsų organizmą, net jei jūs ir žinote, kad partnerė neserga jokiomis venerinėmis ligomis.

Taip pat skaitykite: Erekcijos sutrikimai – mirtinai pavojingų ligų pranašas

Esmė ta, kad žmonių, kurie yra kartu jau seniai, net mikrobai, sėdintys patys sau organizme, pripranta vieni prie kitų. Kai jūsų mikrobai dažnai susiduria su svetimais, teigiamo efekto nelaukite.

Niekada negailėkite švelnumo

Įdomiausia, kad kuo blogiau jūs pakeliate susilaikymą, tuo paprasčiau jums bus atsistatyti, ir atvirkščiai.

Ne tik moraliniu aspektu, bet ir fiziniu, ką įrodė Masačusetso andrologijos instituto mokslininkai. Jie tyrė vyrus, priklausančius skirtingoms socialinėms grupėms, besiskundžiančius savo potencija. Išaiškėjo, kad visi jie skyrė mažai dėmesio glamonėms prieš meilės aktą. Kaip tai susiję?

Esmė ta, kad jei moteris prieš aktą yra nepakankamai susijaudinusi, jos organizmas išskiria neiropeptidą. Ši medžiaga suduoda rimtą smūgį žemiau juostos, tiesa, ne iš karto, bet priklausomai nuo to, kiek jos susikaupia. Tyrimais nustatyta, kad pačios didžiausios neiropeptido dozės išsiskiria prievartos akto metu.

Atkreipkite dėmesį į mitybą

Pakalbėsime apie maistą, kuris teigiamai veikia potenciją. Tai petražolės, salierai, kinza, šokoladas, riešutai, obuoliai, braškės, avietės – sąrašas didelis. Bet nežiūrint į naudingumą, piknaudžiauti niekuo nereikėtų, nes efekto nebus.

Be to, kad organizmas normaliai funkcionuotų, jam reikalingi vitaminai ir įvairios maistinės medžiagos. Viena iš jų amino rūgštis argininas, iš kurio per fermentacijos procesus gali susidaryti dujų pavidalo azoto monoksidas. Azoto monoksidas pasižymi daugialypiu teigiamu poveikiu: jis plečia kraujagysles, mažina kraujo spaudimą, gerina aprūpinimą deguonimi ir saugo nuo kraujo krešėjimo.

Kai organizmas gauna didesnį NO pirmtako L-arginino kiekį, mitybos fiziologiniu atžvilgiu sužadinamas medžiagų apykaitos ciklas, todėl erektilinės disfunkcijos atveju palaikoma erekcija.

Taip pat skaitykite: Vyro sveikata: matomos ir paslėptos ligos


Šaltinis – sveikas.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Išmanesnis apšvietimas namuose su JUNG DALI-2
Reklama
„Assorti“ asortimento vadovė G.Azguridienė: ieškantiems, kuo nustebinti Kalėdoms, turime ir dovanų, ir idėjų
Reklama
Išskirtinės „Lidl“ ir „Maisto banko“ kalėdinės akcijos metu buvo paaukota produktų už daugiau nei 75 tūkst. eurų
Akiratyje – žiniasklaida: tradicinės žiniasklaidos ateitis