Į Lietuvą atvežė užsienyje populiarų sportą
Dvi, prieš bene du dešimtmečius susitikusios ir anuomet viename didžiausių Lietuvoje veikiančių bankų dirbusios damos, šiandien šeimininkaujančios terapinių mankštų vandenyje studijoje, tikina, jog užsiimti tokio pobūdžio veikla jas paskatino siekis daryti tai, kas neštų sveikatą bei gėrį kitiems. „Mūsų sėkmės istorija tapo originalumas, išskirtinumas ir ypatingas dėmesys kiekvienam klientui, o sėkmingai veiklą vystyti padeda ir asmeninės mūsų patirtys. Abi nemėgstame grupinių, triukšmingų treniruočių, bendrų persirengimo erdvių, dušų. Daug kam įprastos ir tinkančios treniruotės sporto salėje mums netiko. Be to, norėjome žmonėms pasiūlyti tai, ko Lietuvoje dar nėra, kas būtų įdomu, išmanu, nekenksminga, rezultatyvu, jauku, šiek tiek keista. Tokio pobūdžio sportas šalyje tuo metu buvo visiška naujiena, nors Prancūzijoje ir Italijoje mušė visus populiarumo rekordus“, – teigia pašnekovės.
Jos džiaugiasi, jog joms ilgainiui pavyko sukurti erdvę visiems, ir vyrams, ir moterims, į kurią galima užsukti netgi pietų pertraukos metu, pakeliui namo ar į darbą. „Trumpa, lengva, nevarginanti, tačiau itin efektyvi individuali mankšta vandens dviračiu, o po jos atsipalaidavimas kūno masažo metu – puikus derinys kūnui“, – tikina Daiva ir Aušrinė.
Apjungia mankštą vandenyje ir hidromasažą
Anot studijos vadovių, individualios mankštos minant dviratį vandenyje yra terapinis sveikatinimo sprendimas, skirtas taupantiems laiką, jaučiantiems diskomfortą dėl kūno linijų, apsunkusių kojų, sutrikus kraujotakai ir limfotakai bei trokštantiems privatumo. „Šis vandens treniruoklis, hidrodviratis, buvo sukurtas, apjungiant mankštos vandenyje ir hidromasažo privalumus. Vanduo išties daro stebuklus, padeda keisti savo kūną, švelniai ramina įtampą, atsiradusią dėl kasdienos rūpesčių. Pedalų minimas, veikiant vandens pasipriešinimui, užtikrina efektyvią mankštą be didelio fizinio krūvio vos per 30 minučių“, – pasakoja pašnekovės.
Jų teigimu, mankšta vandenyje yra pakankamai lengva, tačiau tonizuojanti, gerinanti psichologinę, emocinę bei fizinę sveikatą, priemonė, o judėti vandenyje yra smagu bet kokio amžiaus ar sudėjimo žmonėms. „Vanduo yra, buvo ir bus stebuklas visomis prasmėmis. Mankštos vandenyje inventorius yra ypatingas, nes vienu metu galima ir sportuoti, ir puoselėti savo kūną, ir stiprinti sveikatą. Sporto ir sveikatos priežiūros specialistai rekomenduoja dviračio minimą vandenyje, kaip itin efektyvų ir patikimą“, – tikina Daiva ir Aušrinė.
Efektas stiprinamas spalvų bei ozono terapija
Sveikatinimo studijos „Solo Tu“ klientai gali mėgautis ir spalvų bei ozono terapijos teikiamais malonumais, kurie padidina procedūros efektyvumą. Štai ozonas, purškiamas į vandenį terapinės mankštos metu, jame tampa aktyviu deguonimi, užtikrinančiu natūralų epidermio pilingą. Pasak studijos vadovių, taip yra skatinamas natūralus odos išsivalymas ir atsinaujinimas – išvalomos poros, šlakai, ląstelės aprūpinamos deguonimi, drėgme ir maisto medžiagomis. „Taip pat, ozonas yra natūralus gamtos antibiotikas. Jis net kelis šimtus kartų stipresnis už kitas žinomas dezinfekcines medžiagas. Ozono terapija nesukelia alergijų ir kitų šalutinių poveikių“, – tikina pašnekovės.
Tuo tarpu taikant spalvų terapiją, vanduo yra apšviečiamas įvairiomis spalvomis – žalia, oranžine, raudona, mėlyna, geltona, violetine. Tokiu būdu bandoma ne tik pataisyti blogą nuotaiką, bet ir malšinti galvos skausmus ar normalizuoti miegą. Chromoterapija stiprina organizmą, mažina stresą, skatina ramybės jausmą. „Psichologai jau seniai įrodė, kad spalvos daro stiprų poveikį žmogaus savijautai, jo darbo našumui ir nuotaikai. Maloniai šiltas vanduo ir spalvos padeda lengviau atsipalaiduoti, nusiraminti, atsikratyti nuovargio. Taip pat, mažėja streso hormonų ir daugėja nuotaiką keliančių bei skausmą mažinančių hormonų endorfinų“, – pažymi pašnekovės ir atskleidžia, jog žalia spalva ramina ir padeda susikaupti, oranžinė – stimuliuoja vaizduotę, raudona – šildo, mėlyna – ramina ir atpalaiduoja, geltona – gerina nuotaiką ir suteikia pasitikėjimo, o violetinė – mažina apetitą.