Metinė prenumerata tik 6,99 Eur. Juodai geras pasiūlymas
Išbandyti

Įpročiai, kuriems reikia tarti „sudie“ 2021-aisiais, ir nauji, kuriuos reikia išsiugdyti

Mažiau dirbti. Skirti daugiau laiko šeimai. Susirasti kūrybišką hobį. Tokie Naujųjų metų pažadai, kuriuos galbūt sau davėme baigiantis 2019-iesiems, dabar skamba naivokai, tiesa?
Nauji tikslai
Nauji tikslai / 123RF.com nuotr.

Atėjus 2021-iesiems jau aišku, kad iššūkių ir pokyčių neišvengsime, todėl ir naujų sprendimų bei pažadų sau ir kitiems sąrašas turėtų atrodyti kitaip.

Jei dar neapsisprendėte, ko sieksite šiais metais, peržvelkite šį sąrašą – jame rasite senų įpročių ir senos mąstysenos apraiškų, kurių šiandien reikėtų atsisakyti. Taip pat ir naujų įpročių, kuriuos bus naudinga išsiugdyti, jei norite greitai prisitaikyti prie dinamiško ir iššūkių (bei galimybių) pilno laikmečio.

Pamirškite: bandymus prognozuoti ateitį
Pradėkite: planuoti, kaip prisitaikysite

„Manau, kad jei yra koks nors įprotis, kurį jau reikėtų pamiršti, tai būtų mėginimas užtikrintai prognozuoti, kas vyks ateinančiais metais“, – kikendamas sako Bruce'as Feileris. Bet jis kalba rimtai.

NBC televizijos serialą įkvėpusių knygų „Life is in the Transitions: Mastering Change at Any Age ir „Council of Dads: My Daughters, My Illness, and the Men Who Could Be Me“ autorius mano, kad šiuos metus turėtume vertinti atsargiau. Tai nereiškia, kad negalite kurti planų ar užsibrėžti tikslų, tačiau nesitikėkite, kad viskas klostysis taip sklandžiai, kaip jūs numatėte, ir būkite pasirengę netikėtai pakeisti kryptį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Tyrimas: lietuviams planuojant kalėdinio stalo meniu svarbiausia kokybė bei šviežumas
Reklama
Jasonas Stathamas perima „World of Tanks“ tankų vado vaidmenį „Holiday Ops 2025“ renginyje
Reklama
85 proc. gėdijasi nešioti klausos aparatus: sprendimai, kaip įveikti šią stigmą
Reklama
Trys „Spiečiai“ – trys regioninių verslų sėkmės istorijos: verslo plėtrą paskatino bendradarbystės centro programos