Tačiau bijoti nereikia, kadangi yra būdų, kaip to išvengti, arba bent jau kovoti su prakaito ir karščio antplūdžiu, rašoma businessinsider.com.
Dėvėkite apatinius marškinėlius
Prakaitas negali sugadinti marškinių, jei prie jų neprisiliečia. Išvenkite šios problemos dėvėdami lengvus, orui pralaidžius medvilninius apatinius marškinėlius. Jie jūsų neatvėsins, tačiau išgelbėti jūsų marškinius gali.
Pasirūpinkite, kad apatiniai marškinėliai būtų šviesios spalvos. Taip jie nepersišvies pro šviesių spalvų marškinius.
Išmokite teisingai naudotis antiperspirantu
Taip jau yra, kad visi neteisingai naudojamės antiperspirantais. Būtent dėl šios priežasties jie nestabdo prakaitavimo, kaip turėtų. Iš tikrųjų, antiperspirantą reikėtų naudoti dienos, kai jums jo reikia, išvakarėse – per naktį jis užkiš prakaito liaukas.
Dėvėkite rūbus iš tinkamų audinių
Vasarą dėvėti rūbus iš tokių pačių audinių kaip ir kitais metų laikais, nėra gera mintis. Vasara reikalauja lengvesnių ir labiau orui pralaidžių audinių. Medvilnė ir linas yra puikus pasirinkimas – iš šių audinių gali būti pasiūti tiek kostiumai, tiek marškiniai.
Dėvėkite šviesesnių spalvų drabužius
Šviesą atspindinčios spalvos, tokios kaip balta, rusvai gelsva, ar šviesiai pilka, neleis taip sukaisti, kai saulei plieskiant būsite lauke. Tokios spalvos kaip juoda ir tamsiai pilka sugeria karštį, dėl to labiau įkaistate ir daugiau prakaituojate. Tad rinkitės pirmuosius – jausitės daug geriau.
Darbe laikykite papildomą marškinių porą (jei niekas kitas nepadeda)
Jei per dieną vis tiek labai stipriai prakaituojate, visai nebloga mintis darbe laikyti papildomą marškinių porą – galėsite tiesiog persirengti. Geriau būkite pasiruošę blogiausiam.
Jei per dieną pakeičiate daugiau nei dvejus trejus marškinius, pats laikas apsilankyti pas gydytoją. Tik jie galės jums padėti.
Taip pat kiti jau atėję į darbą būna suprakaitavę, tai nepakenks pasiprausti. Jokiu būdu nesikvėpinkite ant prakaituotų drabužių – toks prakaito ir kvepalų mišinys tikrai nepagerins padėties.