„World Press Photo“ paroda. Apsilankykite
Bilietai

Kaip pritraukti teigiamas mintis?

Nors yra gausybė pozityvų mąstymą skatinančių terapijų, teigiamas mintis galima pabandyti pritraukti ir patiems. Tiesa, metodai bus veiksmingi tik tada, kai juos taikysite reguliariai. Taigi, ką daryti?
Besišypsančios merginos
Besišypsančios merginos / „Fotolia“ nuotr.
Temos: 1 Psichologija
  • Kas rytą įpraskite sau nusišypsoti ir garsiai ištarkite, kad šiandien jaučiatės daug geriau nei vakar, jūsų laukia nuostabi diena. Kartokite tą stebuklingą frazę, kol galiausiai įsitikinimas virs tikrove.
  • Jei jau ilgą laiką kamuoja niūrios mintys, pirmiausia nuo minčių apie problemą pereikite prie minčių, kaip ją išspręsti.
  • Teigiamas mintis pritrauksite skaitydami optimistišką literatūrą, bendraudami su džiugiai nusiteikusiais žmonėmis. Labai naudinga skaityti vaikiškas knygas. Jos veikia tą mūsų sielos dalį, kuri linkusi pastebėti gyvenimo grožį.
  • Kai į galvą ima lįsti niūrios mintys, stebėkite kūną – kurie raumenys labiausiai įsitempia. Tiesiog kvėpuojant ir stebinti kūną mintys nuo problemos nukreipiamos į savistabą – dėl to po kurio laiko atlėgsta ir įtampa.
  • Blogas mintis į šalį padeda nuvyti pokštai, sąmojai, komiškos replikos. Nebijokite pasijuokti iš savęs. Humoras padeda lengviau įveikti net didžiausius gyvenimo sunkumus.
  • Vakare, prieš miegą, atkurkite gražiausias dienos akimirkas. Nuo gerų prisiminimų taip pat gerėja nuotaika.
  • Blogas emocijas tiesiog iškvėpkite. Kvėpuodama giliai pilvu įsivaizduokite, kad įkvepiate šviesią, teigiamą energiją, o iškvepiate skausmą, liūdesį, neviltį, baimes, kurie jumyse tūno. Reguliariai atlikdami šį pratimą tikrai pajusite poveikį.
  • Šypsokitės be priežasties. Moksliškai įrodyta, kad šypsantis išsiskiria laimės hormonai, pagerėja nuotaika.
  • Daktaro Norbekovo metodika – taip pat vienas iš būdų, kaip sau pagelbėti: susikurti trokštamą vaizdinį. Reguliariai šį pratimą atlikdami negalėsite atsistebėti, kaip pasikeitėte. Mūsų kūnas turi atmintį ir tiksliai reaguoja į vaizdinius. Specialistai teigia, kad minties galia net galima koreguoti išvaizdą, gydyti ligas.

Plačiau apie tai, kas padeda išmokti teigiamai mąstyti, skaitykite 40-ajame savaitraščio „Ji“ numeryje!

Redakcijos archyvo nuotr./Žurnalo „Ji“ viršelis (40 nr.)
Redakcijos archyvo nuotr./Žurnalo „Ji“ viršelis (40 nr.)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas.14 klausimų apie Kauną – ar pavyks teisingai atsakyti bent į dešimt?
Reklama
Beveik trečdalis kauniečių planuoja įsigyti būstą: kas svarbiausia renkantis namus?
Reklama
Kelionių ekspertė atskleidė, kodėl šeimoms verta rinktis slidinėjimą kalnuose: priežasčių labai daug
Reklama
Įspūdžiais dalinasi „Teleloto“ Aukso puodo laimėtojai: atsiriekti milijono dalį dar spėsite ir jūs