Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Konsultantas gyvenimo klausimais Egidijus Gubinas: „Pirmiausia pastebėkite savo, o ne kitų trūkumus“

„Žmonės taip užsiėmę savo darbais ir rūpesčiais, kad neberanda laiko pabendrauti net su artimiausiais. Išsikalbėti šeimoje, deja, – nykstanti tradicija, todėl pagalbos dažnai kreipiamasi į specialistus“, – pažymi edukologas, bhakti jogas, konsultantas gyvenimo klausimais Egidijus Gubinas.

Jei gimėte 8, 17 arba 26 dieną, tikriausiai esate emocionali, stipri, neretai dvilypė ir į maksimalizmą linkusi asmenybė. Skaičiai 9, 18 ir 27 išduoda, kad žmogus iš prigimties – kovotojas, tvirtas ir nepalūžtantis, geba tęsti pradėtus darbus, pasiekia užsibrėžtus tikslus. Atsižvelgiant į gimimo dienos skaičių, galima geriau pažinti save ir lengviau pasirinkti tinkamiausią gyvenimo kelią.

– O kaip chiromantijos mokslas gelbsti konsultuojant žmones?

– Tai itin tikslus mokslas. Pažiūrėjus į žmogaus delnų linijas, galima nusakyti jo gyvenimo įvykius tam tikru momentu. Chiromantija irgi naudojuosi kaip instrumentu.

Taip pat skaitykite: Ką pagrindinės delno linijos atskleidžia apie jūsų partnerį?

Įdomu tai, kad delnų linijos, priklausomai nuo mūsų veiksmų, gali keistis. Taigi daug ką gali lemti ir mūsų pačių poelgiai (šypsosi).

– Mėgstama sakyti, kad patys esame savo gyvenimo kūrėjai ir galime gyvenimą pakreipti norima linkme. Ar iš tiesų esame tokie galingi?

– Šiandien diegiama idėja, kad patys savo jėgomis galime viską, yra klaidinga. Nesame visagaliai. Lygiai taip pat, kaip nėra ir astrologas. Pas mane atėjusiems žmonėms, kurie tikisi, jog išspręsiu visas bėdas, sakau, kad tikrai noriu jiems padėti, tačiau primenu – virš mūsų dar egzistuoja stipresnės jėgos. Vieni jas vadina Dievu, kiti aukštesne sąmone ar dar kitaip.

Jei norisi save pažinti dėl savanaudiškų tikslų, nieko gero nebus. Laimingas gali jaustis tik padėdamas kitiems. Tokia žmogiškoji prigimtis.

Viena aišku – galime visko prisiplanuoti labai daug, tačiau aplinkybėms susidėliojus kitaip, sumanymų gali nepavykti įgyvendinti. Tada ir supranti, kad egzistuoja pasaulio Kūrėjas. Žinoma, tai nereiškia, kad patys negalime nieko sukurti. Tikrai galime, ir privalome tai daryti, tačiau su aukštesniųjų jėgų pagalba. Taip pat turime žinoti, kad visi mūsų pasirinkimai kažkur veda, todėl už savo veiksmus privalome prisiimti atsakomybę.

– Ar savęs pažinimas atveria vartus į laimę?

– Padeda būti laimingam tos laimės siekiant, tačiau einant šiuo keliu reikia savęs nuoširdžiai paklausti – kodėl norisi geriau pažinti save? Ar tam, kad galėtum, pavyzdžiui, užsidirbti daugiau pinigų, ar tam, kad galėtum padėti kitiems? Jei norisi save pažinti dėl savanaudiškų tikslų, nieko gero nebus. Laimingas gali jaustis tik padėdamas kitiems. Tokia žmogiškoji prigimtis.

Taip pat skaitykite: Metas pokyčiams: 11 dalykų, kuriuos privalote liautis darę tuojau pat

Taip gyvendamas realizuoji savo tikrąją prigimtį. Vėlgi – ne visada gyvenime susiklosto palankios aplinkybės daryti tai, ką nori. Kartais likimas įspraudžia į tokius rėmus, kai privalai uždirbti pinigus ir dirbti nemielą darbą. Pavyzdžiui, reikia išlaikyti šeimą, sumokėti mokesčius, tada net neturi laiko pagalvoti, kokia veikla tau būtų mieliausia širdžiai.

– Koks gyvenimas, jūsų manymu, yra visavertis?

– Pastebiu, kad nemažai žmonių gyvena tik tenkindami savo fiziologinius poreikius, tačiau tai tikrai nėra visavertis gyvenimas, nes taip gyvena ir gyvūnai. O žmogus kasdien dar turėtų rūpintis savo emocijomis, bendravimu su aplinkiniais, skirti laiko ir dvasiniam ugdymui. Ar daug žmonių taip gyvena?.. Tobulėjančių žmonių nėra labai daug.

Tik išmintingas asmuo gali atskirti laikinus dalykus nuo amžinų ir savo kasdienę veiklą susiplanuoti taip, kad laiko liktų ir dvasiniams poreikiams patenkinti. Toks žmogus gali ir kitam padėti sunkiomis gyvenimo akimirkomis, kai ieškoma atsakymų į keblius klausimus.

– Eidami tobulėjimo keliu galbūt turėtume atsirinkti ir kokios informacijos klausyti, kokius leidinius skaityti, su kokiais žmonėmis bendrauti?

– Šiais laikais mus supa labai daug neigiamų dalykų, nusėdančių pasąmonėje. Jų sunku išvengti. Galima bandyti bėgti nuo nemalonių žmonių, neigiamos informacijos, tačiau kur kas geriau – pačiam kasdien užsiimti meditacija ar kita dvasine praktika. Tai padeda mums atrasti dvasinę ramybę. Kai keitiesi pats, keičiasi ir tavo aplinka: ne taip erzina aplinkiniai žmonės, nepastebi tiek daug blogio aplinkui...

Nurimęs protas padeda priimti pačius teisingiausius sprendimus. 

Be to, nurimęs protas padeda priimti pačius teisingiausius sprendimus. Jei aplink jus daug nemalonius jausmus keliančių žmonių, vadinasi, problema jumyse, nes tie asmenys – mokytojai, veidrodžiai, rodantys jūsų ydas. Jei bėgsite nuo tokių žmonių, pamokų neišmoksite, problemų neišspręsite, nes vietoj jų atsiras kiti, turintys panašių savybių, kurie vėl taps jūsų mokytojais. Pirmiausia reikia pastebėti savo, o ne kitų trūkumus. Pakeitus savo vidinį gyvenimą, išorinis irgi ims keistis (šypsosi).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Netikėtai didelis gyventojų susidomėjimas naujomis, efektyviomis šildymo priemonėmis ir dotacijomis
Reklama
85 proc. gėdijasi nešioti klausos aparatus: sprendimai, kaip įveikti šią stigmą
Reklama
Trys „Spiečiai“ – trys regioninių verslų sėkmės istorijos: verslo plėtrą paskatino bendradarbystės centro programos
Reklama
Beveik trečdalis kauniečių planuoja įsigyti būstą: kas svarbiausia renkantis namus?