- Kokia homeopatijos vieta gydant traumas? Kada ji rekomenduotina – iš karto patyrus traumą, vėliau derinant su kitais gydymo būdais, reabilitacijos periodu?
- Homeopatija yra klasikinė ir modernioji. Žinoma, kad homeopatinius vaistus sudaro augalinės, gyvulinės kilmės žaliavos, taip pat neorganinės medžiagos, o juos gaminant naudojami dešimtkartiniai, šimtakartiniai ar dar didesni skiediniai. Vėliau šie homeopatiniai skiediniai dinamizuojami (purtomi arba kratomi), kad veiklioji medžiaga tolygiai pasiskirstytų.
Savo praktikoje naudoju moderniosios homeopatijos preparatus, kurie praskiesti nedaug, juose yra veikliųjų medžiagų. Todėl šią terapiją vadinu mikrodozių terapija.
Manau, kad medikas, kuris taiko homeopatinius gydymo metodus, turi turėti atitinkamų žinių ir patirties. Juk norint, kad homeopatinis gydymas būtų veiksmingas, reikia ne tik žinoti, koks vaistas tinka kiekvienu konkrečiu atveju, bet ir kokią jo dozę skirti, kaip ją koreguoti, su kokiais kitais medikamentais ar gydymo būdais derinti. Žodžiu, skirti homeopatinių preparatų, ypač klasikinės homeopatijos, mechaniškai, aklai, vien atsižvelgiant į indikacijas, ne visada galima.
Mikrodozių terapija, arba modernioji homeopatija, tinka visais traumos gydymo etapais
Mano nuomone, mikrodozių terapija, arba modernioji homeopatija, tinka visais traumos gydymo etapais – ir iš karto tik patyrus traumą, ir po operacijos, jei tokios reikėjo, ir reabilitacijos periodu.
- Ar, gydant įvairias traumas, tradicinės medicinos metodų derinimas su homeopatija yra reikalingas, naudingas pacientui? SKAITYTI TOLIAU>>>