Skirkite pasimatymus net nebūdami šalia
Psichologų teigimu, žmonės suartėja ką nors darydami drauge, todėl kai nesate šalia, skirkite virtualius pasimatymus.
Santykiai per atstumą nuo tikrų santykių skiriasi tik fiziniu nuotoliu. Nors esate vienas nuo kito už kelių valstybių, dar nereiškia, kad negalite vienas kito kviesti į pasimatymus ir daug ko veikti kartu. Psichologų teigimu, žmonės suartėja ką nors darydami drauge, todėl kai nesate šalia, skirkite virtualius pasimatymus. Pavyzdžiui, susitarkite vienu metu žiūrėti tą patį filmą, gaminti valgį, žaisti kompiuterinius žaidimus ir t. t.
Fiziškai nebūsite kartu, tačiau jausite vienas kitą, išgyvensite tą pačią „akimirką“. Be to, paskui bus smagu aptarti įspūdžius, pasidalyti mintimis. Tokie pasimatymai toli gražu neprilygsta tikriesiems, bet padeda palaikyti artimą emocinį ryšį ir nors trumpam sugrįžti į įprastą poros gyvenimą.
Vis dėlto, norint palaikyti romantiškus jausmus, nepakanka vien bendrauti internetu ar telefonu. Iš anksto susiplanuokite tikrus susitikimus ir nuspręskite, kada ir kiek dažnai matysitės. Griežtas grafikas svarbus dėl paprastos, tačiau svarbios priežasties – laukimo laikas atrodo trumpesnis, kai žinai jo trukmę. Juk kaip malonu braukyti dienas kalendoriuje ir matyti artėjančią susitikimo datą!
Atraskite vienas kitą iš naujo
Santykiai – tarsi augalai: būtina nuolat jais rūpintis, juos prižiūrėti. Nenustebkite, jei meilė, kuriai skiriate mažai dėmesio, vieną dieną nuvys. Dauguma porų klaidingai galvoja, kad jei jau suviliojo tą vienintelį, nebereikia dėti tiek pastangų, kiek pažinties pradžioje. Reikia!
Ir jūs, ir partneris turite rūpintis, kad santykiai būtų gyvi, rodyti vienas kitam dėmesį, daryti malonias staigmenas, ieškoti naujos jaudinančios veiklos. Tai ypač svarbu poroms, siekiančioms išlaikyti meilę per atstumą. Nepamirškite romantiškų gestų: jei negalite pagaminti šventinės vakarienės, raskite kitokių, virtualių, sprendimų, tarkim, vietoj tikro meilės raštelio ant šaldytuvo galite parašyti virtualią žinutę, nusiųsti dovanėlę ar kitaip nustebinti mylimąjį.
TAIP PAT SKAITYKITE: Ko tikimės, tą ir gauname, arba Kaip mūsų lūkesčiai kuria realybę
Vienas santykių per atstumą privalumų – gilesnis partnerio pažinimas.
Vienas santykių per atstumą privalumų – gilesnis partnerio pažinimas. Jei paskirtas konkretus laikas pokalbiams (ką ne visada pavyksta padaryti namuose), galite aptarti įvairias temas: pomėgius, aistras, svajones, baimes ir t. t. Sužinokite, kas jūsų partnerį šiuo metu žavi, kuo jis užsiima. Kodėl tos veiklos neišbandžius pačiai? Galbūt tenisas jus įtrauks taip pat, kaip ir mylimąjį, o vėliau, jam grįžus, galėsite žaisti kartu? Ieškokite abiem patinkančių dalykų ir jais dalykitės. Pažinkite vienas kitą iš naujo.
Kai gyvenate drauge su partneriu, ne visada randate laiko juo pasidomėti. Virtualūs susitikimai gali padėti susigrąžinti aistrą ir žaismingumą, iš naujo įvertinti buvimo kartu svarbą.
Dar sykį prisiminkite augalus: kaip kaskart nuvalote dulkes nuo jų lapų, taip turėtumėte rūpintis ir savo santykiais. Meilės ūglis išaugo, tačiau kad jis augtų toliau, negana palikti jį tiesiog „stovėti ant palangės“.
Jei rodysite susidomėjimą vienas kitu, atvirai bendrausite, dalysitės pomėgiais – nesunkiai įveiksite judu skiriančius kilometrus.
Misija – meilė per atstumą – nėra neįmanoma. Jei rodysite susidomėjimą vienas kitu, atvirai bendrausite, dalysitės pomėgiais – nesunkiai įveiksite judu skiriančius kilometrus. Į tokius santykius žvelkite ne kaip į kliūtį, bet kaip į iššūkį, kurį atlaikius sustiprės jūsų ryšys. Gali būti sunku, ypač kai norėsis prie ko nors prisiglausti, kam nors išlieti dienos nuoskaudas ar su kuo nors pasidalyti džiugesio akimirkomis, tačiau tokiomis minutėmis pirmiausia prisiminkite, kodėl ryžotės šiai nelengvai misijai. O ryžotės todėl, kad vienas kitą mylite. Ir tai svarbiausia.