Nuotraukų serijoje, kuriose vaizduojamas „sveikas“ maistas prieš „nesveiką“, moteris aiškina, kad galima palepinti save mažomis porcijomis ir neviršyti dienos kalorijų normos. Lygiai taip pat galima ir persivalgyti „sveiko“ maisto ir viršyti dienos kalorijų normą, ypač, jei tame „sveikame“ maiste yra įvairiausių priedų, rašoma boredpanda.com ir bussinesinsider.com.
Sauja migdolų prieš pakelį vaisinių želė saldainių
„Dauguma rinktųsi migdolus dėl jų maistinės vertės arba skonio – ir tai yra puiku. Kai kurie rinktųsi migdolus, nes – kad ir kaip norėtų pasirinkti saldainius – pasirinkę riešutus jie jaustųsi „nenuklydę“, o tai, vėlgi, yra lyg ir gerai... Kai didžiąją mano mitybos dalį sudaro gerai subalansuotas maistas, kupinas naudingų mikroelementų, aš drąsiai galiu suvalgyti kažką ne tiek naudingo, vien todėl, kad man patinka skonis. Tai yra asmeninis pasirinkimas... „Sveika“ yra tai, ką aš renkuosi. O saldainiai (valgomi saikingai) suteikia man laimės, ir tai labai prisideda prie bendrosios mano sveikatos.“
Druskos ir acto skonio bulvių traškučiai prieš daržovių traškučius
„Nors kalorijų skirtumas yra labai nedidelis, manėte, kad daržovių traškučiai bus ne tokie kaloringi, ar ne? Tai tiesiog dar vienas priminimas, kad neretai didelio skirtumo tarp „sveikos alternatyvos“ ir originalo nėra. Tad geriau rinkitės tai, ko iš tikrųjų NORITE.“
Vanduo ir vanduo
„Šie vaisiniai mažyliai pričiupo mane prieš keletą mėnesių, kai stengiausi šiek tiek sulieknėti. Tiesiog nesitikėjau, kad vanduo turės kalorijų, jaučiausi išduota.“
Liekninantis maistas prieš storinantį maistą
„Nė vienas maisto produktas nesukels svorio augimo. Svoris priaugs, jei ilgą laiką vartosite daugiau kalorijų, nei išeikvojate. Lygiai taip pat, nė vienas maisto produktas neprivers sulieknėti. Svoris kris, jei ilgą laiką vartosite mažiau kalorijų, nei išeikvojate.“
100 g pieniško šokolado prieš 100 g šokolado be gliuteno, be kviečių ir be pieno
„Visuomenėje susidariusi nuomonė, kad produktas „Be kažko = Sveika = Mažėjantis svoris“. Bet taip nėra. Tik dėl to, kad maisto produkte nėra gliuteno ar pieno, nereiškia, kad jame yra mažiau kalorijų, arba kad jis padės greičiau pasiekti tikslą.“
Skrebutis su sviestu prieš skrebutį su sviestu
„Kaip jau žinote iš mano įrašų, aš skatinu mėgautis visu maistu, ir nėra nieko, ko atsisakyčiau – nepriklausomai nuo mano tikslo. To pasiekti man leido porcijų kontrolė.“
100 g pieniško šokolado prieš 100 g 85 proc. juodo šokolado
„Tie, kas nuoširdžiai mėgsta juodąjį šokoladą – tęskite. Tačiau, jeigu labiau mėgstate pienišką šokoladą, ir verčiate save valgyti juodą, nes kažkur skaitėte, kad jis „sveikesnis“, tiesiog suvalgykite pienišką ir pasimėgaukite. Kalbant apie svorio metimą, kalorijų atžvilgiu pieniškas šokoladas net naudingesnis, o laimės lygis pakils net 938 proc. (nepatvirtintais duomenimis).“
Abi porcijos tokio pat dydžio, abi su avokadu, sūriu, džiūvėsėliais ir padažu
„...Salotos yra puikus būdas vienoje vietoje surinkti daugybę naudingų mikroelementų, tačiau ne visos salotos vienodos. Žinodami, koks yra kiekvienas salotų komponentas ir kaip salotos atsispindės likusios dienos mitybos kontekste, tikrai padėsite sau pasiekti norimo tikslo (svorio metimo ar svorio priauginimo).“
Visi trys – trinti kokteiliai
„Kai kurie šį gėrimą vartoja kaip maistą, kiti – kaip užkandį. Bet kokiu atveju tame nėra nieko blogo. Tačiau, jei norite numesti svorio, reikia gerai pagalvoti, ką į šį gėrimą dėsite – tai gali daug ką pakeisti.“
100 kalorijų braškių prieš 100 kalorijų braškių
„Nesupraskite manęs neteisingai – kai esate užsiėmę, valgyti džiovintus vaisius yra daug patogiau ir paprasčiau. Tad tai tikrai geras pasirinkimas, jei prioritetą teikiate patogumui. Tačiau metant svorį 300g šviežių braškių sotina kur kas labiau.“
Žmogus, skaičiuojantis kalorijas prieš žmogų, neskaičiuojantį kalorijų
„Taip taip – skirtumo nėra. Skirtumo nėra, nes jūsų pasirinktas metodas (jei išvis kažkokį pasirinkote) nediktuoja, kokį maistą vartojate. Viskas prasideda nuo jūsų... Ar kalorijų skaičiavimas sukelia jums stresą? Jei taip, nedarykite to. Tai tiesiog vienas iš galimų metodų.“
Štai dar keli pavyzdžiai kaip gali skirtis kilokalorijų skaičius, kai naudojame skirtingus ingredientus: