Išbandykite pyragą, kurio receptu dalinasi Facebook tinklaraščio autorė Virginija Pupeikytė-Dzhumerova.
Karštą vasaros dieną tik ir norisi atsigaivinti, tačiau kuo? Vanduo – vienas iš populiariausių pasirinkimų, tačiau, ką gerti, kai norisi dar neragautų skonių? Gera išeitis, naminė arbata, kurią pasiruošite patys, be jokių nereikalingų priedų – taip skaniau ir sveikiau!
Svogūnų laiškai ir citrina šiame paprastame, bet puikiame patiekale palaiko vištienai kompaniją ir sukuria tikrą skonio harmoniją. Išbandykite!
Kai norisi suderinti gaminimo greitį ir norą nustebinti, mažai kas nukonkuruos lašišos kepsnį. Siūlome nusipirkti nemažą gabalą ir kepti jį visą, nesupjausčius. Patiekus jį ant stalo kiekvienas ir nuspręs, kiek žuvies norės. Šalia žuvies labai tinka ir ryžiai, ir kuskusas, taip pat smidrai, žalieji žirneliai. Nepamirškite ir didelio dubens šviežių salotų.
Šiame salotos sirtame padaže pirmu smuiku groja visada puikiai derantis duetas: citrinos ir švieži čiobreliai, kurių nepagailėkite.
Šie sausainiai, laikomi sausoje, vėsioje vietoje, skanūs išliks 3–5 dienas.
Šį patiekalą Pasaulinės maisto dienos proga pasiūlė tinklaraščio „Cukrinis avinėlis“ autorė Berta Garuckė.
Nida Degutienė (Nidos receptai): Varškės (arba sūrio, angl. cheesecake) tortai visais laikais buvo ir bus švenčių klasika, tobulieji kepiniai, kurie visiems visada pavyksta, juos mėgsta maži ir dideli. Kepant varškės pyragus kaskart galima išgauti vis kitokius skonius, jei pabodęs klasikinis variantas. Skaniausias šis kepinys rytojaus dieną, kai visi skoniai susimaišo, o pastovėjęs šaldytuve jis įgauna pjaustymui tinkamą konsistenciją.
Šis marinatas labiausiai tinka vištienai arba avienai.
Šis padažas itin tinka keptai žuvai paskaninti.
Vos keli ingredientai, porą minučių ir stiklinėse rasos puikus naminis gėrimas. Jei bazilikų dėl kokių nors priežasčių nemėgstate, pabandykite juos pakeisti tokiais lietuviškais krapais.
Prieš kepdami vištieną pagal šį receptą, ją pamarinuokite, skonis maloniai nustebins!
Paprastu vištienos receptu dalinasi populiari tinklaraštininkė Kristina Pišniukaitė.
Pagal šį receptą paruoštą šašlyką reikės marinuoti 3 valandas, iškepta mėsa bus minkštutėlė.
Nida Degutienė (Nidos receptai): Nors blynai tikrai nėra dietinis patiekalas, tačiau visai nebūtinai jie turi būti riebūs ir kaloringi. Su minimaliom pastangom blynus galima išsikepti sveikesnius, lengvesnius ir be jokių kompromisų skoniui!
Negana to, kadangi tešlą maišysite su kefyru, praturtinsite organizmą kalciu, vitaminu B12, gyvomis kultūromis ir kitais naudingais elementais. Chia sėklos, beje, čia tiesiog būtinos, nes jų traškėjimas valgant yra nepakartojamas!
Sūdytos citrinos – Pietų Azijos ir Šiaurės Afrikos produktas. Šimtmečių patikrintas konservavimo būdas atsirado ne iš gurmaniškų eksperimentų, o dėl tos paprastos priežasties: norint turėti šių vaisių ir ne sezono metu.
Keksiukai – itin populiarus desertas, mėgstamas daugelio. Jei jau išbandėte daugybę receptų, metas mažiesiems kepinukams su cukinijomis ir citrusais. Puikūs ir vieni, ir pagardinti trupučiu džemo. Skanus būdas naikinti cukinijas (net gerokai peraugusias), kurių šiuo metu vis dar gausu.
FeedMySister.com: Traškus viršus, bet minkštas ir purus vidus... Ypatingas desertas, kuriame puikiai dera varškė ir citrina. Šio pyrago gaminimo išskirtinumas, o tuo pačiu palengvinimas yra tas, kad tešlos nereikia kočioti, nes apatinį ir viršutinį tešlos sluoksnį sutarkuojame. Jei tik galite, naudokite kokosų cukrų, kuris pyragui suteikia rusvą spalvą ir meduoliškumo.
Kepant pyragus dažnai užtenka kelių kokybiškų ingredientų bei tikslumo ir ant stalo gali puikuotis puikus desertas. Būtent toks yra šis pyragas, kuriam geriau rinktis kaimiškus kiaušinius, ekologišką citriną, o ypatingu akcentu čia tampa pertepimas su itališku citrinų likeriu „Limoncello“ ir saldžiarūgštis glajus.