Puikių veganiškų blynų receptu dalinasi projektas „auGalingas iššūkis“ ir tinklaraštis Follow your spoon.
Tinklaraštis „Du Mėnuliai“: Taigi, japoniškas blynų tortas. Iš anksto galiu įspėti – jis pavojingai skanus! Siaubingai pavojingai! Ir nors praėjo jau keletas dienų, kai juo mėgavomės, noriu dar ir dar, ir dar…
Gal visai neprošal būtų pasižadėti kiekvieną savaitę leisti sau bent po mažą pasilepinimą? Vienu tokių galėtų tapti šie paprasti, bet neprasti saldūs blyneliai!
Skanūs ir sveikesni lietiniai, kurie tiks ir patiks ir glitimo netoleruojantiems ar jo vengiantiems žmonėms. Receptas iš tinklaraščio Soulfood.lt
Projekto „100 tortų Lietuvai proga“ šio torto receptu pasidalijo restoranas „Le BonJour“ sostinėje.
Blynams ypatingų produktų nereikia – miltai, pienas, kiaušiniai ir galima kepti. Tačiau, pasitelkus fantaziją ir vieną kitą įdomesnį ingredientą, galima iškepti ne tik įdomesnių blynų, bet ir „sukonstruoti“ visą jų tortą!
Lietinius blynelius pagaminti labai paprasta ir, jei teisingai kepami, jie gaunasi labai plonyčiai, su apskrudusiais krašteliais bei gardžiai kvepiantys.
Nida Degutienė (Nidos receptai): Tai patiekalas, primenantis vaikystę, ir užprogramuojantis gerą nuotaiką visai dienai.
Strelkabelka.lt: Yra keletas „Crepes Suzette“ atsiradimo istorijų. Manau, kad šiame pasaulyje visi tokie geri dalykai gimsta per kokį nors atsitiktinumą, tai man visai priimtina yra istorija apie jauną prancūzą padavėją, kuriam netyčia užsidegė likeris. Aišku, stresas – reikia patiekti, o viskas sugadinta. O patiekti tai reikėjo ne šiaip sau eiliniam svečiui, o būsimam Anglijos karaliui Edvardui VII. Tad patys suprantate, kaip tuo metu turėjo jaustis jaunuolis. Bet gerai, kad jam užteko proto paragauti prieš išmetant sugadintą patiekalą… O blynelius taip pavadino dėl labai paprastos priežasties – karalius vakarieniavo su moterimi, kurios vardą galite atspėti patys.