Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti
2014 02 05 /09:23

Skaitytojo skundas. Ukmergės centre vis dar kabo sovietmetį menantis gatvės pavadinimas

Į Ikrauk.lt redakciją kreipėsi skaitytojas Edvinas. „Verdant diskusijoms dėl gatvių pavadinimų rašymo nevalstybine kalba ir lentelių su tokiais užrašais kabinimo ant namų...

Į Ikrauk.lt redakciją kreipėsi skaitytojas Edvinas.

„Verdant diskusijoms dėl gatvių pavadinimų rašymo nevalstybine kalba ir lentelių su tokiais užrašais kabinimo ant namų nelegalumo bei neleistinumo Šalčininikų rajone, tokie užrašai nevalstybine kalba kabo daugelyje Lietuvos rajonų, tik nenaujai užkabinti, o menantys dar sovietinius laikus.

Vienas pavyzdžių – pačiame Ukmergės centre, ties pagrindine sankryža, dabartinėje Žuvų gatvėje (ženklas matomas ir iš didžiausią srautą mieste patiriančios Kauno gatvės pusės) kabo nuotraukoje matoma lentelė rusų kalba užrašytu gatvės pavadinimu. 

Labai įdomu, kodėl miestu besirūpinanti savivaldybė nepasirūpina jos nukabinimu net 23 metus? O gal jiems patinka tokie sovietmečio reliktai, be to, kirpykla, kurioje kas rytą lankosi mūsų L. Graužinienė, yra visai šalia. Gal reikia kreiptis į ją?“ – klausia skaitytojas Edvinas.

Ikrauk.lt redakcija gavo Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Giedriaus Pocio komentarą. 

Situacija tikrai nustebino. Mūsų specialistų žiniomis, anksčiau ta lentelė buvo uždažyta fasado spalva ir jos nesimatė. Tiesą pasakius, aš net nežinojau apie jos buvimą. Dabar kažkam nuvalius dažus ji vėl pasirodė dienos šviesoje. Savivaldybė per miesto seniūniją, kaip prižiūrinčią gatvių ženklinimą, per maksimaliai įmanomą trumpą laikotarpį lentelę nuims ir pakeis nauja.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kai norai pildosi: laimėk kelionę į Maldyvus keturiems su „Lidl Plus“
Reklama
Kalėdinis „Teleloto“ stebuklas – saulėtas dangus bene kiaurus metus
Reklama
85 proc. gėdijasi nešioti klausos aparatus: sprendimai, kaip įveikti šią stigmą
Reklama
Trys „Spiečiai“ – trys regioninių verslų sėkmės istorijos: verslo plėtrą paskatino bendradarbystės centro programos