2012 10 20

Baigėsi Telšių rajono mokinių futbolo 8x8 varžybos

Rugsėjo ir spalio mėn. vyko Telšių rajono mokinių futbolo 8X8 varžybos, kuriose dalyvavo 9 komandos. Varžybos vyko rato sistema trijuose pogrupiuose. Pogrupių nugalėtojai iš...
Nuotraukos pavadinimas

Rugsėjo ir spalio mėn. vyko Telšių rajono mokinių futbolo 8X8 varžybos, kuriose dalyvavo 9 komandos.

Varžybos vyko rato sistema trijuose pogrupiuose. Pogrupių nugalėtojai iš karto pateko į pusfinalio varžybas. Antrąsias vietas pogrupiuose užėmusios Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos, Tryškių Lazdynų Pelėdos vidurinės ir Pavandenės pagrindinės mokyklų komandos rungtyniavo dėl vienintelio kelialapio į pusfinalio varžybas. Šių varžybų nugalėtojais tapo Tryškių Lazdynų Pelėdos vidurinės mokyklos futbolininkai.

Pusfinalio varžybose „Germanto“ pagrindinė mokykla rezultatu 2-0 įveikė Žemaitės gimnaziją, kitose pusfinalio varžybose „Džiugo“ gimnazijos komanda 5-4 nugalėjo Tryškių Lazdynų Pelėdos vidurinės mokyklos atstovus.

Rungtynėse dėl 3 v. Tryškių komanda (vad. Saulius Statkus) po baudinių 3-2 nugalėjo Žemaitės gimnaziją (vad. Ernestas Regelskis). Finale susitiko „Džiugo“ gimnazijos (vadovas Vacys Butkus) ir „Germanto“ pagrindinės mokyklos (vad. Vygandas Garbaliauskas) komandos. 2012 m. Telšių rajono mokinių 8X8 futbolo varžybų nugalėtojais tapo „Germanto“ futbolininkai, įveikę varžovus rezultatu 2-0.

Pirmenybių nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti Telšių rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus taure, medaliais. Geriausiems komandų žaidėjams Orestui Sabučiui („Germanto“ pagrindinė mokykla), Martynui Gaižauskui („Džiugo“ gimnazija), Ernestui Šilingui (Tryškių Lazdynų Pelėdos vidurinė mokykla) ir Karoliui Pilveniui (Žemaitės gimnazija) įteikti asmeniniai prizai.