2013 05 22

Įvyko futbolo sezono atidarymo varžybos TAFF pereinamajai taurei laimėti

Gegužės 16 d. Luokės vidurinės mokyklos stadione įvyko Comenius projekto šeimos sporto šventė ir tarpmokyklinės sezono atidarymo 8x8 futbolo turnyras TAFF pereinamajai taurei...

Gegužės 16 d. Luokės vidurinės mokyklos stadione įvyko Comenius projekto šeimos sporto šventė ir tarpmokyklinės sezono atidarymo 8x8 futbolo turnyras TAFF pereinamajai taurei laimėti. Dalyvavo keturių mokyklų neribojamo amžiaus mokiniai. Pirmas rungtynes pradėjo Nevarėnų  ir Tryškių Lazdynų Pelėdos vidurinės mokyklos mokiniai. Po atkaklios kovos Nevarėnai rezultatu 2:1 nugalėjo savo varžovus, antras rungtynes kovą tęsė Luokės ir Varnių moksleiviai 1:0 laimėjo Luokės sportininkai. Toliau kova tesėsi dėl prizinės vietos.

Pasibaigus turnyrui sveikinimo kalbą tarė bei medalius ir taures dalijo Telšių apskrities futbolo federacijos prezidentas Leonas Dunauskas ir TAFF vaikų ir jaunimo bei masinio futbolo komiteto pirmininkas Vacys Butkus. Visos komandos buvo stiprios, bet kaip dažnai sakoma namie ir sienos padeda, po sunkios kovos  ketvirtą vietą užėmė Tryškių Lazdynų Pelėdos vid. mokyklos futbolininkai (mok. S. Statkus), trečią vietą pelnė Nevarėnų futbolininkai (mok. G. Budginas), antrą vietą iškovojo Varnių Motiejaus Valančiaus mokiniai (mok. S. Jogminas), o turnyro nugalėtojais tapo Luokės vidurinės mokyklos stadiono šeimininkai (mok. D. Pociutė).

Buvo renkami iš kiekvienos komandos naudingiausias žaidėjas: saugas – Dovydas Dauginis (Tryškių Pelėdos vid. mokykla), gynėjas – Gvidas Ereminas (Nevarėnų vid. mokykla), vartininkas – Modestas Galdikas (Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija), rezultatyviausias – Aivaras Petrulis (Luokės vid. mokykla).