2013 05 03

Sužaistos pirmosios LFF II lygos Vakarų zonos futbolo pirmenybių rungtynės

Gegužės 1 d. sužaistos pirmosios 2013 m. LFF II lygos Vakarų zonos futbolo pirmenybių I turo rungtynės, kuriose nuo 14 val. susitiko šios komandos: Jurbarko Vulkanas išvykoje...

Jurbarko Vulkanas išvykoje rungtyniavo su Šiaulių „Juventa-99“ komanda. Šiose varžybose pirmajam kėliniui artėjant į pabaigą 32 min. sėkmingai kamuolį į vartų tinklą pasiuntė „Juventos-99“ žaidėjas P. Bieliauskas, praėjus 10 min. nuo pirmo įvarčio vėl sėkmingai pasižymėjo tas pats žaidėjas P. Bieliauskas. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 2:0 „Juventos-99“ komandos naudai. Antrajame kėlinyje 65 min. pasižymėjo „Juventos-99“ žaidėjas G. Čeponkus.

Mažeikių „Atmosfera“ savo aikštelėje susitiko su Kuršėnų „Venta“ komanda. Varžybose pavyko pasižymėti tik vieninteliam „Atmosferos“ komandos žaidėjui D. Andriekui, kuris 66 min. sėkmingai pasiuntė kamuolį į varžovų vartus. Rungtynės baigėsi rezultatu 1:0 „Atmosferos“ komandos naudai.

Biržuose vyko dvikova tarp vietos komandos „Širvėna“ ir praeitų metų antros vietos nugalėtojų Telšių „Masčio komandų. Širvėnos komanda gausiai palaikoma savo sirgalių, jau pirmajame kėlinyje du kartus nuginklavo „Masčio“ komandos vartus. 22 min. pasižymėjo M. Gerulis, o 30 min. T. Verkulevičius. Antrajame kėlinyje „Masčio“ komandai niekaip nepavyko sušvelninti rezultato ir rungtynėms artėjant į pabaigą 88 min. po taiklaus V. Galecko smūgio „Širvėnos“ komanda palaužė savo varžovus rezultatu 3:0.

Klaipėdos „Atlantas-3“ savo aikštėje susitiko su Kretingos „Minijos“ komanda. Abi komandos šiose varžybose išsiskyrė taikiai 0:0.

Paskutinieji I turo varžybose rungtyniavo Plungės „Babrungas” ir Akmenės SC-FK „Akmenė” komandos. Pirmajame kėlinyje varžybom artėjant į pabaigą 32 min. baudos aikštelėje buvo pargriautas „Babrungo“ komandos žaidėjas, ir teisėjas paskyrė 11 m. baudinį į Akmenės vartus. Deja „Babrungo“ komandos žaidėjas G. Vaniuchinas nesugebėjo realizuoti baudinio ir į didžiąją pertrauką komandos įsiskirstė rezultatui esant 0:0. Antrajame kėlinyje į aikštę labiau susikaupę išbėgo Akmenės komanda, kuri sužaidus pirmas 2 antrojo kėlinio minutes, po taiklaus T. Drublionio įvarčio įsiveržė į priekį rezultatu 1:0. Vėliau nė vienai komandai nebepavyko pasižymėti ir rungtynės baigėsi Akmenės komandos naudai.

I turo statistika

Gegužės 1 diena (trečiadienis)

1. 14.00 val. Jurbarko „Vulkanas” – Šiaulių „Juventa-99” 0:3 (0:2) statistika
Teisėjas: Linas Gedvila. Teisėjo asistentai: Vaidas Petkus, Robertas Šmitas. Žiūrovų: 100
Įvarčiai: Šiaulių „Juventa-99” Paulius Bieliauskas 32 ir 42 min., Gediminas Čeponkus 65 min.
Įspėjimai: Dalius Kišla 47 min.

2. 14.00 val. Mažeikių „Atmosfera” – Kuršėnų „Venta” 1:0 (0:0) statistika
Teisėjas: Donatas Rumšas. Teisėjo asistentai: Arūnas Šeškus, Gevorgas Arakelianas. Žiūrovų:150
Įvarčiai: Mažeikių „Atmosfera” Dominykas Andriekus 66 min.
Įspėjimai: Kęstutis Mardasas 60 min., Vaišnoras Remigijus 69 min, Antanas Bulošas 90+1 min.

3. 14.00 val. Biržų „Širvėna” – Telšių „Mastis“ 3:0 (2:0) statistika
Teisėjas: Justinas Misevičius. Teisėjo asistentai: Saulius Makštelė, Tamoliūnas Mantas. Žiūrovų: 300
Įvarčiai: Biržų „Širvėna” Matas Gerulis 22 min., Tadas Verkulevičius 30 min., Vytas Galeckas 88 min.
Įspėjimai: nėra.

4. 14.00 val. Klaipėdos „Atlantas-3” – Kretingos „Minija” 0:0 statistika
Teisėjas: Tomas Domarkas. Teisėjo asistentai: Linas Jakas, Laurynas Gerulaitis. Žiūrovų: 20
Įvarčiai: nebuvo.
Įspėjimai: Vilius Grigaitis 18 min., Justas Adamas 73 min., Andrius Piekus 75 min.

5. 15.00 val. Plungės „Babrungas” - Akmenės SC-FK „Akmenė” 0:1 (0:0) statistika
Teisėjas: Manfredas Lukjančukas. Teisėjo asistentai: Mantas Lešinskas, Mangirdas Mirauskas. Žiūrovų:150
Įvarčiai: SC-FK „Akmenė“ Tautvydas Drublionis 47 min.
Įspėjimai: Žygimantas Milinskas 15 min., Robertas Tautkus 31 min., Rokas Rusys 39 min., Tomas Drozdovas 90 min.