Jei pavyks – galite džiūgauti. Vadinasi, pakliūnate į grupę žmonių, galinčių pasigirti neįtikėtinais sugebėjimais.
Liežuviu lyžtelėti alkūnę. Paprasta? Na, kaip kam. Štai tikinama, kad net 99 proc. žmonių to negali padaryti, o 90 proc. vos apie tai išgirdusiųjų iškart leidžiasi į bandymus. Žinoma, kai kam ir pavyksta. Tokie netgi nori patekti į Gineso rekordų knygą.
Judinti ausis. Juokas juokais, tačiau iš tiesų ne tiek daug žmonių pasaulyje moka judinti ausis. Kodėl taip yra? Pas žmones, palyginti su gyvūnais, tokiais kaip katės ar šikšnosparniai, yra menkai išvystyta tam tikra ausų raumenų dalis. Bet jei norite praktikuotis – būtinai pabandykite plačiai šypsotis (tuomet ausys vos priglunda prie galvos) arba stipriai sukąsti krūminius dantis, kad apskritai pajustumėte ausų raumenis ir galėtumėte kontroliuoti juos. Pamėginkite ir galbūt jums pavyks!
Liežuvių galimybės – pasiekti nosį, susukti vamzdeliu... Paliesti nosį liežuviu gali tik 10 proc. žmonių, na, o tokius triukus, kurie matyti šiame filmuke, liežuvis neapsiverstų vadinti netalentingais. Pasirodo, vien liežuviu galima sukurti tikrą šou!
Čiaudėti atmerktomis akimis. Atkreipkite dėmesį, kad čiaudėdami dažniausiai instinktyviai prisimerkiame arba užsimerkiame. O likti tokiu metu atmerktomis akimis tikrai būtų sudėtinga. Pasirodo, čiaudint perduodamas impulsas nervams, kontroliuojantiems pilvo preso, diafragmos, akių vokų ir veido raumenis, todėl ir užsimerkiame.
Savęs pakutenti. Dar vienas sunkiai įgyvendinamas dalykas. Prisiminkite, kaip vaikystėje jus kutendavo tėvai. Atrodo, buvo galima sprogti iš juoko. Tačiau jei save kutensite patys, tikrai nebus juokinga. Pasirodo, ta sritis, kuri atsakinga už kutenimo pojūčius, numato mūsų judesius ir veiksmus ir tiesiog atšaukia reakciją, kokia būtų, jeigu mus kutentų kitas žmogus. Žodžiu, juoku plyšauti tikrai neteks...