Pozicija: jei moteris neturi namų jausmo, tai griauna jos psichiką ir atima energiją

Kiekvienas žmogus turi turėti namų jausmą. Tai ypač svarbu moterims, kurios vadinamos šeimos židinio sergėtojomis. Jeigu nėra tokio jausmo ir jūs suprantate, kad jūsų netenkina ta vieta, kurioje gyvenate, vadinasi, atėjo laikas sąmoningai pasirinkti. Neverta užsibūti ten, kur nėra dvasinės harmonijos jausmo – tai atima jūsų energiją.
Susimąsčiusi moteris
Susimąsčiusi moteris / Vida Press nuotr.

„Bet kuris žmogus turi turėti namus, kuriuose juos aplanko namų jausmas. Be šio jausmo žmogus suserga, be namų jausmo negali būti jokios vidinės harmonijos“, – teigia buvusi verslininkė, o dabar lektorė ir knygų moterims autorė Tatjana Dzuceva, gyvenanti Sankt Peterburge. Štai kokios jos mintys apie moters prigimtį ir... namų jausmą.

Aš namie!

Jeigu nėra gilaus namų jausmo, toks žmogus kaip ir negyvena, gyvenimas atidedamas vėlesniam laikui, įjungiamas laukimo režimas. Kai persikraustysiu, kai padarysiu remontą, kai pasididinsiu gyvenamąjį plotą...

Namai – tai vieta, erdvė, kur jautiesi saugus, komfortiškai ir kur atsistato jėgos.

Namuose visada galima pailsėti, atsipalaiduoti, atgauti jėgas, priimti svarbius sprendimus.

Namai – tai vieta, kur gyja bet kokios dvasinės traumos, vieta, kur esi priimamas toks, koks tu esi. Iš namų nesinori išvažiuoti, jų nesinori palikti ilgesniam laikui, todėl, kad jie yra gyvi, ir tai mūsų jėgos vieta.

Namai daug sako apie mus: apie mūsų norus, svajones, santykius, kur nukreipta mūsų energija, kas vyksta mūsų viduje.

Namai – tai pagrindas, ant kurio statomas visas jūsų gyvenimas. Jūsų brandus ir suvoktas gyvenimas.

Dažnai mes ieškome vystymosi ir asmenybės augimo galimybių už namų sienų. O namie – suplėšytos sportinės kelnės, blogas maistas, pagamintas skubant, viskas apleista ir neprižiūrėta! Nesušukuoti plaukai, skandalai ir barniai.

Namai daugeliui tampa tiesiog nakvynės vieta. Tačiau juk patys svarbiausi gyvenimo momentai įvyksta būtent namuose. Čia mes kuriame santykius, auginame vaikus, duodame jiems kažką svarbaus, tai, su kuo jie keliaus savo gyvenimo keliu.

Būtent namuose vyksta tikras gyvenimas. Koks tas jūsų gyvenimas? Ar jis vyksta tik darbe?

Namai – tai vieta, kur gyja bet kokios dvasinės traumos, vieta, kur esi priimamas toks, koks tu esi.

Kai mes negalime organizuoti kasdienio gyvenimo, buities, mes bėgame iš namų į keliones, ieškome ten poilsio ir laimės. Tačiau jeigu namuose nėra laimės ir poilsio, kelionėse jūs to irgi nerasite. O grįžus dar ilgai teks adaptuotis prie savo gyvenimo.

Dažnai keliaujančios moterys slepia savo vidinį diskomfortą, nuovargį, ramybės ir vidinės harmonijos nebuvimą.

Kai moteris neįsišaknyja, tai blogai veikia jos psichiką, ją veikia griaunančiai.

Namų jausmo nėra, jei:

  • Jūs ilgai užsisėdite darbe;
  • Jums geriau būti bet kur, tik ne namie;
  • Jūs daug keliaujate ir kraustotės;
  • Namie jūs jaučiatės nejaukiai ir nepatogiai;
  • Jūs nesijaučiate komfortiškai ir saugiai toje erdvėje, kurioje gyvenate;
  • Jums visą laiką norisi kažką pakeisti, persikraustyti, pasididinti gyvenamąjį plotą.

Kaip susigrąžinti namų jausmą?

Namai atsiranda, kai mes esame darnoje su savimi, su gyvenimu, kai norime gyventi, statyti, kurti, gimdyti vaikus, įleisti šaknis!

Norint turėti savo namus, reikia suaugti. „Vaikai“ neturi namų. Jie nuolat klaidžioja po svetimus namus, gyvena nuomojamuose butuose.

Likdamas vaiku, žmogus nesąmoningai nori grįžti ten, kur buvo lengva, ramu ir saugu. Kam tie savi namai, kai jau yra tėvų butas, ir jis visomis pastangomis stengiasi ten sugrįžti.

Namai ar jų nebuvimas atspindi tai, kas vyksta jūsų viduje.

Neblogai būtų pažinti savo baimes:

  • Galbūt jūs vaikystėje bijojote eiti namo, bijojote nežinios, kuri laukė namuose: tėvų pykčio proveržiai, pretenzijos ir pastabos (kodėl pavėlavai? Kažko nepadarei? Nesusitvarkei?).
  • Visur buvo ramiau – pas draugus, gatvėje, tačiau ne namie. Gal namie buvo nuolatiniai skandalai, girtaujama.
  • Namai kažkuo buvo pavojingi. Ir jūs bijojote eiti namo. Todėl šiandien taip sunku įleisti šaknis, kurti namų jaukumą, savo erdvę, nes nėra tokios patirties.

Tačiau dabar suvokiant šiuos momentus, judėti į priekį yra gerokai lengviau. Jei norite sukurti šeimą, reikia sukurti namus, turėti daugiau erdvės. Jeigu yra šeima, tačiau ilgą laiką nėra namų, tai signalas. Tikėtina, kad moteris nors ir pasirinko vyrą, tačiau jai norisi grįžti į tėvų namus. Savo gyvenamosios erdvės nebuvimas – tai signalas, kad įjungtas laukimo režimas. Klausimas – ko jūs laukiate?

Jeigu gimsta noras turėti savo namus, sekite paskui savo norą ir tenkinkite tą poreikį!

Nėra pinigų ar noro?

Pinigų nebūna, kai namai nereikalingi. Nėra šeimos energetine prasme – nėra namų. Būsto klausimas tiesiogiai priklauso nuo poros tarpusavio santykių. Jeigu tie santykiai yra, tai ir su namais nebus problemų.

Reikia turėti būsto vaizdą, kaip norėtumėte, kad atrodytų jūsų namai. Reikia turėti savo indus, užuolaidas, baldus. Tai ir yra tapimas suaugusiu.

Nuomojamas būstas – tai jūsų požiūris į savo erdvę, į namus – ne sienas, o jausmą, kaip jį suvokiate. Apsvarstykite nuomonę, kad nuomojantys butus žmonės – tai tarsi „tėvai“, griežti ir atsakingi. Jie už jus sprendžia, ką daryti, kokius baldus pirkti, kiek mokėti už butą. Jūs esate priklausomi ten, kur turėtumėte būti laisvi. Kaip vaikai. Jūs turite klausti, ar galima turėti šuniuką ar kačiuką, auginti gėles, net gimdyti vaikus. Už butą ir jo saugumą atsakomybė tenka ne jums, o tiems, kurie išnuomoja būstą.

Todėl jeigu jūs gyvenate nuomojamame bute, turite suaugti. Reikia suprasti, jog dėl to, kad neturite savo būsto, kaltas ne pinigų stygius, o jūsų asmeninis nenoras kurti savo namus ir būti nepriklausomiems nuo „tėvų“.

Reikia turėti būsto vaizdą, kaip norėtumėte, kad atrodytų jūsų namai. Reikia turėti savo indus, užuolaidas, baldus. Tai ir yra tapimas suaugusiu.

Namai – tai didelė atsakomybė ir savarankiškas suaugusiųjų gyvenimas. Nuomojame būste jūs niekuomet nebūsite kaip savo namuose. Ten neįmanoma įleisti šaknų, nes bet kuriuo momentu jūsų gali paprašyti išsikraustyti ir teks krauti į dėžes savo gyvenimą, vežti į naują vietą ir kažkada vėl patirti tokį patį nusivylimą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Natūralios priemonės, naikinančios blogus kvapus namuose

Vida Press nuotr./Naujakuriai
Vida Press nuotr./Naujakuriai

Namų svarba moterims

Moteriai namai – tai jos jėgos vieta. Todėl viskas jūsų namuose turi jus džiuginti, viskas turi būti energetiškai jūsų. Nuomojamas būstas nėra moters energijos vieta. Kad tai pasibaigtų, turite savęs paklausti: kas verčia jus blaškytis po svetimus butus? Kas baisaus nutiks, jei jūs turėsite savo namus?

Namas ar butas – tai jūsų pasirinkimas, taip pat ir su kuo jame gyvensite. Ir būtent to mes neretai bijome, todėl ir keliaujame iš vieno buto į kitą.

Patarimai

  • Mūsų būstas – tai mūsų pačių atspindys. Tai mūsų jėgos vieta, todėl čia reikia elgtis pagarbiai: neterškite namų barniais, skandalais. Juk visas šitas negatyvas nusėda ant sienų ir dar ilgai siurbia jūsų jėgas. O būstas turi suteikti jėgų.
  • Pradėkite nuo maisto. Jį visuomet reikia ruošti sąmoningai, tai pritrauks gerovę ir šeiminę laimę.
  • Kvieskite svečius ir būkite pasiruošę priimti nekviestus svečius. Tegul visuomet būna tvarka ir jaukumas. Tvarka – tai nebūtinai, kad viskas blizgėtų, bet kad būtų jausmas, jog namai turi šeimininkę, yra jos tvarka, jos taisyklės.
  • Pasitikite šeimos narius ne šaukdami iš kambario, o prie slenksčio; ne užberdami klausimais, o parodydami, kad jūs džiaugiatės juos matydami.
  • Iš pradžių pavalgydinkite, pagirdykite, leiskite atsipūsti, o tada jau klausinėkite.
  • Rytuose sakoma: svečiai į namus – Dievas į namus. Kviesdami svečius, pakviečiate į namus gerovę, atiduodami jūs gaunate. Netaupykite svetingumo, negailėkite savo energijos ir dėmesio svečiams.
  • Įsigykite gražius stalo indus, nelaikykite prabangių servizų didelėms šventėms. Denkite stalą gražiausiomis staltiesėmis, dėkite ant stalo gražiausius stalo indus kasdien.

Būtent namuose kuriama meilės ir supratimo tarp vyro ir moters erdvė. Jeigu nėra tokios erdvės, nėra ir santykių ateities.

Namuose viskas turi jus džiuginti. Kurkite savo pasaulį! Gyvenkite gerai jau šiandien, neatidėkite gyvenimo rytdienai. Taip po truputį jumyse atsiras laimės jausmas. O laimė pritrauks reikiamus resursus asmeninio būsto įsigyjimui.

O kai pradėsite savyje auginti namų jausmą, viskas pradės keistis – mintys, poelgiai ir, svarbiausia, jūsų gyvenimas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas.14 klausimų apie Kauną – ar pavyks teisingai atsakyti bent į dešimt?
Reklama
Beveik trečdalis kauniečių planuoja įsigyti būstą: kas svarbiausia renkantis namus?
Reklama
Kelionių ekspertė atskleidė, kodėl šeimoms verta rinktis slidinėjimą kalnuose: priežasčių labai daug
Reklama
Įspūdžiais dalinasi „Teleloto“ Aukso puodo laimėtojai: atsiriekti milijono dalį dar spėsite ir jūs