-
Jau iškeptų krepšelių galima nusipirkti didžiuosiuose prekybos centruose, kai kuriose kepyklėlėse, bet žinokite, kad pačių kepti – ir pigesni, ir skanesni.
-
Krepšelių galima išsikepti prieš kelias dienas iki numatomų vaišių. Paskui tereikės įdėti po šaukštą kokio nors įdaro – ir gardus užkandis paruoštas.
-
Krepšelius patogu kepti silikoninėse keksiukų formose. Jose įdubimai nebūna dantyti, todėl į kiekvieną galite įdėti po atitinkamo dydžio popierinę formelę. Beje, popierinėse formelėse iškeptus krepšelius patogiau išimti ir patiekti.
-
Jei kepsite krepšelius, kuriuos naudosite vėliau, tešla išklotas kepimo formeles priberkite džiovintų pupelių ar žirnių – jie neleis kepamai tešlai išsipūsti, tad kiekvienas krepšelis bus tobulos formos.
-
Beje, orkaitėje suskrudę žirniai ar pupelės maistui nebetiks, užtat juos dar ne kartą galėsite panaudoti kaip balastą kepamai tešlai prispausti.
-
Kapotos tešlos krepšelius nesunku paversti gardžiais pyragėliais: įdarui tiks ir uogienė, ir šviežių ar konservuotų vaisių gabaliukai, ir plikytas kremas, ir pradedanti stingti želė.
Saldūs krepšelių įdarai
- Indelį „Rududu“ karamelizuoto sutirštinto pieno sumaišykite su kapotais graikiniais ar lazdynų riešutais. Šiuo mišiniu įdarytus krepšelius galima apibarstyti kokosų drožlėmis.
- Džiovintas slyvas išmirkykite brendyje, sudėkite į krepšelius ir užpilkite plikytu kremu, paruoštu pagal nurodymus ant pakuotės.
Nesaldūs krepšelių įdarai
-
Smulkiai supjaustytus kietai virtus kiaušinius, pomidorus ir konservuotus žaliuosius žirnelius sumaišykite su trupučiu majonezo. Šiuo mišiniu įdarytus krepšelius papuoškite rūkyto kumpio roželėmis.
-
Avokadų minkštimą pagardinkite citrinų sultimis ir česnakais, trupučiu majonezo. Įdarytus krepšelius papuoškite marinuotų pievagrybių galvutėmis.
-
Burokine tarka sutarkuotus kietai virtus kiaušinius ir fermentinį sūrį sumaišykite su majonezu, dėkite į krepšelius, o ant viršaus užbarstykite ikrų. Vietoj ikrų galima uždėti po sūdytų lašišų roželę.
Išbandykite: tunu ir sūriu įdaryti krepšeliai