Į parodos pristatymą susirinko A. Mikėno darbų gerbėjai, menininko bendražygiai, kolegos bei bičiuliai.
A. Muziejaus vadovė Miglė Banytė 15min.lt pasakojo: „Jau ne pirmą kartą A. ir P. Galaunių namuose eksponuojame Algimanto Mikėno darbus. Pasirinkome surengti scenografijos darbų parodą, kadangi šie kūriniai nebuvo atskirai eksponuoti. Parodą surengti padėjo privatūs asmenys, vienas iš pagrindinių iniciatorių Juozas Šilvinskas, dalį darbų paskolino Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus, kuriame yra saugomi kiti autoriaus kūriniai. Taip pat yra planuojama išleisti leidinį A. Mikėnui atminti.“
Lankytojai A. ir P. Galaunių namuose gali pamatyti Algimanto Mikėno kurtus scenovaizdžius, kostiumų eskizus, spektaklių nuotraukas ir kitus menininko darbus. Scenografijos paroda „Scenos viražai“ bus eksponuojama visą vasarą. Kitus autoriaus darbus galima pamatyti Lietuvos teatro, muzikos ir kino bei Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuose.
A. Mikėnas gimė 1929 metais, buvo žinomas ir gerbiamas architektas, akvarelininkas. Sukūrė scenovaizdžius ir kostiumus režisierių Juozo Miltinio ir Vaclovo Blėdžiaus statytuose spektakliuose: V. Šekspyro „Makbetas“, A. Venclovos „Gimimo diena“, V. Borcherto „Lauke už durų“, J. Grušo „Pražūtingas apsvaigimas“, F. Diurenmato „Frankas V“, A. Salynskio „Marija“, A. Strindbergo „Mirties šokis“, Sofoklio „Karalius Edipas“, F. Hochvelderio „Nekaltasis“. Algimantas Mikėnas savo kūrybą eksponavo ne tik Lietuvoje bet ir užsienyje. Žinomas menininkas mirė 2006-aisiais metais.