Venecijos kino festivalis pirmą kartą surengtas 1932 metais ir laikomas seniausiu bei vienu įtakingiausiu tarptautiniam kinui skirtu renginiu.
Takeshi Kitano „Garbė režisieriui!“ vertintas nevienareikšmiškai – kaip ir kiekvienas originalus, netradicinis ir išsiskiriantis veikalas, jis susilaukė daugybės įvairiausių nuomonių. Kasmet per Venecijos filmų festivalį paprasti žiūrovai gali išsakyti savo nuomonę populiarioje viešoje „atsiliepimų lentoje“, kuri vadinama „Give Us Our Money Back“ (Grąžinkite mums mūsų pinigus). „Garbė režisieriui!“ šioje lentoje buvo ne kartą minimas... Vienas žiūrovas joje paliko adresą ir telefono numerį gydytojo, „besispecializuojančio psichiatrijos problemų ir kitų rimtų ligų gydyme”, rekomenduodamas, kad Takeshi Kitano nueitų ir susitiktų su juo... Kitas parašė šiam kino genijui žinutę: „Brangus Takeshi, aš tik noriu paklausti jūsų: „Kodėl?“ Žiūrovų kritika ir audringos reakcijos tik parodė, koks nenuspėjamas ir net trikdantis gali būti Takeshi Kitano.
T. Kitano tapo pirmuoju, kuris buvo apdovanotas naujuoju „Garbė režisieriui!“ prizu. Šio filmo garbei pavadintas apdovanojimas suteikiamas kino filmo kūrėjams už jų karjeros pasiekimus ir inovacijas kine. T. Kitano buvo giliai sujaudintas šio įvykio: „Aš esu iš tikrųjų dėkingas. Nuostabu, kad mano darbo vardas pasiliks apdovanojimo formoje.“