Vyras įrengė specialius koridorius, kurie jungia trijų šeimos kartų istoriją menantį pastatą su 1899 metais senelio pastatyta biblioteka, kurioje tuo metu buvo 8 tūkst. knygų. Kai bibliotekoje nebeliko vietos, 1990 metais buvo pastatytas priestatas, kad būtų galima sutalpinti dar daugiau literatūros kūrinių.
Šis namas, kuriame gyvena T.Johnsonas, yra ypatingas šiais laikais, kuomet spausdintas žodis užleidžia pozicijas technologijoms ir elektroninėms knygoms.
1990 metais Johnsono biblioteka ir muziejus tapo pelno nesiekiančia įstaiga, kuriai vadovauja direktorius Davidas Richardsas. Jis yra Misūrio universiteto profesorius ir prižiūri ypatingas bibliotekos knyų kolekcijas ir archyvus. „Tai, ką jis turi – stulbina“, – apie T.Johnsono biblioteką sako jis.
Misūrio universitetas džiaugiasi, kad bendradarbiauja su T.Johnsono biblioteka, nes ši įstaiga atveria universiteto studentams savo didelį knygų archyvą, kuriame galima rasti istorijos, filosofijos, religijos, užsienio kalbų knygų.
Kaip rašo news-leader.com, trys Johnsonų šeimos kartos nesistengė kolekcionuoti retų knygų. Priešingai – rinko populiarias knygas. Nenuostabu, kad ši biblioteka apibūdinama kaip paskutinių 300 metų literatūros lobynas. Čia taip pat galima rasti ir XVI ir XVII amžiaus knygų, kurios parašytos lotynų arba graikų kalbomis.
Seniausia T.Johnsono turima knyga – 1489 metais išleistas filosofo Marsilliaus Ficino kūrinys.