Pasak I. Bluvštein, Lietuvoje dar neseniai vyravo nuomonė, kad literatūros šedevrai neturėtų būti leidžiami plonais viršeliais. Tačiau remiantis tuo, jog užsienyje šis formatas jau seniai išpopuliarėjo ir leido padaryti literatūrą prieinamesnę didesniam skaitytojų ratui, „Baltos lankos“ sukūrė literatūros šedevrais laikomų knygų plonais viršeliais seriją „Mažos didelės knygos“.
„Iš skaitytojų pasitaiko išgirsti, kad knygos yra brangios. Todėl, siekdami patenkinti ir mažesnes pajamas gaunančių skaitytojų poreikius, sukūrėme šią knygų seriją, kuri išsiskiria kokybišku turiniu, nes į ją patenka mūsų leidyklos atrinkti pasaulio literatūros šedevrai. Tačiau šios knygos dėl jų leidybai naudojamo plono popieriaus, minkšto viršelio ir kitų niuansų yra pakankamai pigios, lyginant su leidiniais, turinčiais kietą viršelį”, – sako „Baltų lankų“ rinkodaros projektų vadovė.
„Mažos didelės knygos” skirtos tiems, kurie daug skaito ir kuriems svarbiausias turinys, o ne forma. Neatsitiktinai į šią seriją atrinkti tokie pasaulinį pripažinimą pelnę literatūriniai šedevrai, kaip Arthur Conan Doyle „Baskervilių šuo“, Charles Dickens „Pasakojimas apie du miestus“, Haruki Murakami „Avies medžioklė“, Antano Škėmos „Balta drobulė“ ir kt.
Dėl kainos, turinio ir kokybės santykio šių knygų serija šių metų Vilniaus knygų mugės metu buvo itin populiari. Todėl šiais metais planuojama šiuo formatu išleisti daugiau literatūros pasaulyje pripažintų kūrinių tokių kaip Albert Camus „Maras“, Balys Sruoga „Dievų miškas“, Guy de Maupassant „Stipri kaip mirtis“ ir kt.