02 27

Marius Burokas. „Wishful thinking“, arba Norai, nepagrįsti tikrove

Nėra baisesnio gundymo skaitytojui (o ir rašytojui) nei prašymas – „sudaryk sąrašą autorių, kuriuos norėtum matyti išleistus lietuviškai“. Baisesnis gali būti tik gundymas – „sudaryk sąrašą autorių, kuriuos tikrai išleisime lietuviškai“. Ir štai aš, pasidavęs tam gundymui, pateikiu jums tokį sąrašą.
Marius Burokas
Marius Burokas / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Visų pirma, turėdamas ribotą kiekį erdvės ir ženklų, apsiriboju Rytų ir Vidurio Europos autoriais. Visų antra, tai itin subjektyvus sąrašas, tad neradę jame kokio nors norimo autoriaus ar autorės, nenusiminkite ir neirzkite. Sudarykite savąjį.

Pradėsiu nuo klasikos. Mane labai domina Austrija-Vengrija (1867–1918), šią keistą ir itin margą valstybę aprašę ir joje gyvenę autoriai, tad apie juos ir norėčiau pakalbėti.

PALAIKYKITE.Paremti 15min kultūrą galite skirdami paramą všį „Penkiolika minučių“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Artėja LEA kvietimas įsigyti naujus šilumos siurblius su kompensacija
Reklama
„BITmarkets“ parodoje „Next Block Expo“ laimėjo apdovanojimą už geriausią klientų aptarnavimą
Reklama
Verslo civilinė atsakomybė: kokių sričių įmonės ją patiria dažniausiai ir kodėl?
Reklama
Amžėjimas nėra nuosprendis: kas gali padėti išlaikyti energiją ir jaunystę?