03 18 /15:07

Trisdešimtmečio proga – „dovanėlė“ iš Kauno savivaldybės: Pažaislio muzikos festivaliui skirta trečdaliu mažiau lėšų

Vienas iš kertinių Kauno bei Lietuvos festivalių – Pažaislio muzikos festivalis – šiemet švenčia 30-ties metų sukaktį. Šia proga Kauno miesto savivaldybė organizatorius pasveikino savotiškai – finansavimą nurėždami net trečdaliu. Mažiau nei pernai iš visų didesnių renginių Kaune lėšų gavo tik šis festivalis. Jo rengėjai pasiruošė blogiausiam: jubiliejinį festivalį šiemet baigti su minusu.

Šio straipsnio įgarsinimo gali klausyti tik 15min prenumeratoriai

Prenumeruoti
XXVII Pažaislio muzikos festivalio baigiamasis koncertas
XXVII Pažaislio muzikos festivalio baigiamasis koncertas / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Pirmadienio vakarą Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos Kauno miesto savivaldybėje nariai išplatino pranešimą, kuriame teigė esantys sunerimę dėl kultūros padėties Kaune.

Praėjusią savaitę kultūros bendruomenę pasiekė žinia, kad vienam iš kertinių Kauno bei Lietuvos festivalių – Pažaislio muzikos festivaliui – jubiliejinių metų proga finansavimas iš savivaldybės buvo nurėžtas net trečdaliu.

„Bendras šių metų finansavimas atrodo keistai, nes jau 30 metų gyvuojantis ir Kauno vizitine kortele tapęs Pažaislio festivalis turi spaustis, užuot dar labiau išsiplėtęs ir užaugęs menine prasme. Sunku rasti racionalius paaiškinimus, kodėl finansavimas festivaliui buvo sumažintas net trečdaliu, kai kitiems – nesumažintas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„BITmarkets“ parodoje „Next Block Expo“ laimėjo apdovanojimą už geriausią klientų aptarnavimą
Reklama
Verslo civilinė atsakomybė: kokių sričių įmonės ją patiria dažniausiai ir kodėl?
Reklama
Amžėjimas nėra nuosprendis: kas gali padėti išlaikyti energiją ir jaunystę?