Sausio 15–21 d.
Vilniaus trumpųjų filmų festivalis – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose. Šis festivalis yra vienintelis „Oskarų“ apdovanojimų kvalifikaciją turintis tarptautinis kino festivalis Lietuvoje ir vienas didžiausių išskirtinai tik trumpametražius filmus rodančių festivalių Baltijos šalyse.
Sausio 15 d.
Knygos apie Jūratę Paulėkaitę sutiktuvės – 18 val. Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje, Vilniuje. Knygos apie vieną įdomiausių tarp savo amžininkų teatro dailininkių – J.Paulėkaitę – pristatyme dalyvaus Oskaro Koršunovo teatro užsienio reikalų vadybininkė Audra Žukaitytė, kompozitorius Gintaras Sodeika, vertėja, buvusi Oskaro Koršunovo teatro bendradarbė Akvilė Melkūnaitė, aktorius Dainius Gavenonis ir aktorė Rasa Samuolytė, semiotikė dr. Loreta Mačianskaitė, bei knygos autorė. Renginį moderuos kino kritikė, knygos turinio redaktorė Rasa Paukštytė.
Sausio 16 d.
Ekskursiją po parodą „NSRD: Informacija apie transformuotą situaciją“ – 18 val. Radvilų rūmų dailės muziejuje, Vilniuje. Net du Radvilų rūmų dailės muziejaus aukštus dalinasi gausus 9-ojo dešimtmečio latvių avangardo bei muzikos grupės „NSRD“ archyvas, ir šiuolaikinio meno kūriniai, sukurti tyrinėjant NSRD palikimą.
Sausio 18–19 d.
Spektaklio „Requiem“ rodymas – Valstybiniame jaunimo teatre, Vilniuje. Naujausią savo spektaklį D.Krymovas kuria vieno žymiausių XX–XXI a. japonų rašytojų Haruki Murakami romano „Kafka pakrantėje“ motyvais. „Requiem“ yra apie keistą, žiaurų, kartais nepažinų ir priešišką mus supantį pasaulį. Requiem kam? Vaikams. Negimusiems ir gimusiems, patekusiems į jo nesvetingą glėbį.
Sausio 19 d.
Breiko šokio spektaklio premjera „Vienudu“ – 18 val. Sapiegų rūmuose, Vilniuje. Šokėjų Lauryno Žakevičiaus ir Roko Šaltenio duetas konstruojamas kaip dialogas su kitu, nors iš esmės – su savimi pačiu. Tyrinėjant breiko šokio judesius ir jų tėkmę, sykiu gretinant su lietuvių liaudies šokiu, ieškoma kūniškos, apčiuopiamos formos vyro šokėjo identitetui skleistis.