Entuziastingi ir aktyvūs projekto dalyviai susirinkusiems Jungtinės Karalystės ambasados kiemelyje parodė, kad senas kompiuterio korpusas gali virsti funkcionalia šašlykine, o nebenaudojamas kompiuterio monitorius puikiai tarnauja kaip tikrų tikriausias akvariumas. Teptuko virtuozai pademonstravo, kad paveikslus galima tapyti ant atgyvenusio reklamos tento, o garažui neabejingi kūrėjai pristatė instaliaciją iš automobilių veidrodėlių bei rūšiavimui skirtą trijų skyrių spintelę iš automobilių daiktadėžių.
Ką jau kalbėti apie originalius papuošalus iš atlikusių elektrotechnikos detalių, šviestuvų gaubtus, sukurtus iš mikroschemų ar audinių atraižų, hamaką, prisikėlusį iš nudriskusių užuolaidų, rankines ar kilimėlį, iš naujo gimusį iš odos, plastiko ir audinių atraižų. Seni kompaktiniai diskai kažkam pasirodė be galo tinkami konstruoti šviestuvą, buvusios skalbimo mašinos durelės virto plastamsiniu apipieštu dubeniu, o senas veidrodis – išraižytu meno kūriniu.
Vis dėlto laimėti visi negalėjo, todėl komisija geriausiu darbu išrinko kėdės ir staliuko komplektą, sukonstruotą iš skalbimo mašinų būgnų. Šio kūrinio autoriui atiteko Jungtinės Karalystės ambasados įsteigtas prizas – ekologiškas miesto dviratis. Antrąją vietą užėmė elegantiški papuošalai iš elektromechanikos dalių, o trečiuoju specialiuoju prizu apdovanotas poilsiui skirtas krėslas, kadaise tarnavęs kaip mašinos sėdynė.
„Eko laboratorija“, būdamas Britų tarybos projekto „Iššūkis Europai“ dalis, siekė visiems parodyti, kad aktyvūs žmonės, tiesiogiai nesusiję su ekologija, gali prisidėti prie klimato kaitos situacijos gerinimo.