Kaip praneša Klaipėdos apygardos teismas, šešerius metus keliavusi po pasaulį piešinius kūrėja pristatė ir tarptautiniuose festivaliuose, juose piešė gyvai ir taip dalijosi gydomuoju meno poveikiu. Parodai atrinktus kūrinius vienija gamtos tema: juose dominuoja augalų, saulės ir vandens motyvai. Menininkės darbų išskirtinumą kuria pasikartojantis rankų motyvas, kuris menininkei lyg širdies pratęsimas. „Rankos simbolizuoja žmogų, kaip neatskiriamą gamtos dalį, jo integralią būtį visuose esančiuose elementuose ir kiekvienoje būsenoje vyraujančią skirtingą nuotaiką, kurią sustiprina kuri nors dominuojanti spalva“, – taip eksponuojamų kūrinių esmę apibūdina menininkė.
Dominuojančios spalvos įkvėptos pietietiškų žemių, saulės ir vandenyno, jos jungiasi su žmogaus buvimu gamtos dalimi. Kūrėja kviečia žvelgiant į eksponuojamus paveikslus patirti belaikę, begalinę erdvę, kupiną tylos ir meilės, iš kurios ir ateina šie kūriniai. Parodoje eksponuojami piešiniai sukurti 2015–2020 metais, leidusis į piligriminę savęs pažinimo kelionę, ieškant išraiškos formų. Ši paroda lyg gyvenimo kelionės fragmentai, kuriuose ir kiti gali atrasti kažką pažįstamo ir išgyvento.
Paroda iki kovo mėnesio pabaigos bus eksponuojama Klaipėdos apygardos teismo vitrinoje, esančioje Herkaus Manto, S. Daukanto ir Ligoninės gatvių sankirtoje.