Tai jau septintoji lietuvių menininko skulptūrinė kompozicija netradicinėje viešojoje erdvėje, į kurią įtraukiami ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų aktyviai kuriantys menininkai. Pasak Mobilių skulptūrų sumanytojo J.Laivio, „vieta, kurioje kažko nebėra, taip pat egzistuoja kaip kultūrinės traukos objektas ir tai, kaip mes ją akcentuojame, yra laiko, požiūrio ir kultūrinės sąmonės klausimas.“
Piliakalnis, datuojamas I tūkstantmečiu, buvo įrengtas atskiroje aukštumos kalvoje stačiais šlaitais, Stirbaičių miške. P¬ietų-pietryčių pusėje nuo likusios aukštumos dalies jis buvo atskirtas nedideliu grioviu ir pylimu. Duomenų apie aikštelės dydį ir formą nėra, nes piliakalnis apie 1970 m. visiškai nukastas. Žvyras sovietų valdžios naudotas raketinės bazės statyboms Plokštinėje.
Mikhail Gulin – Baltarusijoje gyvenantis ir kuriantis menininkas – šiuo metu reziduoja Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro meno rezidentūroje ir dalyvauja „Going Public“ programoje, kurią remia Vilniaus Goethe’s institutas.