Kaune gimęs Rimas Čiurlionis savo gimtajame mieste, Stepo Žuko taikomosios dailės technikume, studijavo tapybą ir grafinį dizainą. Ilgą laiką menininkas dirbo Pažaislio vienuolyne restauratoriumi.
1992 metais emigravo į Čikagą (JAV), kur iki šiol gyvena ir kuria. Menininkas savo kūrybą tapatina su muzikos garsais, kurie lyg ir niekuo neįpareigodami, geba sužadinti įvairiausias emocijos ir nuotaikas, paliesti kiekvieno mūsų giliausiai slypinčias atsiminimų stygas.
Pasak menotyrininkės Rasos Andriušytės-Žukienės, R. Čiurlionio kūrybos savitumas slypi didingoje drobių ramybėje, meditacinėje paveikslų gelmėje ir tapybinio paviršiaus substancijos sureikšminime. „Stebėtoją gali suintriguoti palaipsniui ateinantis supratimas, kad paveikslo paviršiuje jis mato ne statiškų vaizdų iliuziją (ir ne jos čia reikėtų ieškoti akimis), bet lėtą abstrahuotų dailininko vaizdinių augimą, persiklojimą, maišymąsi, nykimą. Rimas Čiurlionis nepaliauja klausti savęs apie savo kūrybinio darbo prasmę. Du klausimai – „kaip“ ir „kodėl“ jo kūrybinėje pozicijoje vienodai svarbūs“, – sako menotyrininkė.
Paroda veiks iki 2012 m. birželio 22 d.