„Auskoje“ eksponuojamas ne tik M. K. Čiurlionio kūrinys – norintieji gali pasigrožėti visu komplektu, kuriame yra ir M. K. Čiurlionio bendramokslių iš Varšuvos meno mokyklos grafikos darbai – iš viso 11 fluorofortų.
Vienintelis pilnas žinomas šio rinkinio egzempliorius yra saugomas Krokuvoje, Muzeum Narodowe. Jis buvo eksponuotas Varšuvos Nacionaliniame muziejuje, parodoje 2001 m.
Šiuo metu Nacionaliniame M. K. Čiurlionio muziejuje saugomi du „Apsnigto kaimo“ lakštai, vienas – su Čiurlionio laišku aplink atspaudą. Ketvirtas žinomas „Apsnigto kaimo“ atspaudas 2012 metais atsidūrė Vilniaus aukcione, ir ne kaip vienas atskiras lakštas, o Varšuvos dailės mokyklos 1906 metais sudarytame fluorofortų aplanke. Būtent šis aplankas jau savaitę pristatomas Palangoje, viešbutyje „Auska“.
„Prieš keletą dienų Palangoje baigėsi tarptautinis M. K. Čiurlionio muzikos festivalis, kurį organizuojant prisidėjo bei vienas iš rėmėjų buvo ir viešbutis „Auska“. Todėl pamanėme, jog būtų labai prasminga tuo metu, kai Palangoje vyksta M. K. Čiurlionio muzikos festivalis, visuomenei pristatyti ir šio menininko darbą“, – kalbėjo viešbučio „Auska“ direktorius Vygintas Lekavičius.
Pasigrožėti M. K. Čiurlionio bei jo bendramokslių kūryba gali kiekvienas norintis – tereikia kreiptis į viešbučio registratūrą. „Darbai eksponuojami bendroje erdvėje, kad nemokamai pamatyti juos galėtų kuo daugiau meno mėgėjų“, – sakė V. Lekavičius.
Iškilaus lietuvių menininko M. K. Čiurlionio darbu „Auskoje“ bus galima grožėtis dar keletą savaičių.