Chaimas Sutinas
Chaïm SOUTINE (1894–1943) Femme en rouge assise sur un banc, c.1942 Oil/joined canvas 62 x 55.9 cm
Pradinė kaina: €1,334,130.00
Pardavimo kaina: €1,245,188,00
Markas Antokolskis
Markus ANTOKOLSKI (1842–1902) La belle au bois dormant (Sleeping Beauty) Bronze, green, brown & golden patina 63 x 57 cm
Pradinė kaina: €38,918.00
Pardavimo kaina: €44,478,00
Petrus de Crescentiis
De omnibus agriculturae partibus, & de Plantarum animaliumq; natura & utilitate lib. xii, Basle, Heinrich Petrus, 1548.
Pradinė kaina: €4425
Pardavimo kaina: €35,414,00
Mariana fon Veriovkina Marianne
VON WEREFKIN (1870–1938) Paar im Gespräch, 1908 Gouache, colour pencils, ink, pen/paper 24.6 x 19.39 cm
Pradinė kaina: €14,000.00
Pardavimo kaina: €24,000,00
Vytautas Kasiulis
Vytautas Kasiulis (1918–1995) Lietuvą palikus XX a. 5 d-metis, drb., al., 145 x 145 Sign. AD: Kasiulis
Pradinė kaina: €22,500.00
Pardavimo kaina: €22,750.00
Edvardas Matas Riomeris
Edward Mateusz RÖMER (1848–1900) Frühjahr in Wilno, 1893 Oil/canvas 118 x 92.5 cm
Pradinė kaina: €15,000
Pardavimo kaina: €19,000,00
Jonas Rimša
Jonas Rimša (1903–1978) Indėnų šventė XX a. 5–7 d-metis, drb., al., 81,5 x 88 Sign. AD: J. Rimša
Pradinė kaina: €17,500.00
Pardavimo kaina: €17,500.00
Vincas Smakauskas
Wincenty SMOKOWSKI (1797–1876) Portrait of a Jew, c.1870 Oil/canvas 47 x 38 cm
Pradinė kaina: €1,198.00
Pardavimo kaina: €11,986.00
Peter Danckerts de Rij
Peter DANCKERTS DE RIJ (c.1605–1661) Portrait of Prince Jan Kazimir Wasa (1609–1672), the Future King Jan Ii Kazimir of Poland Oil/canvas/panel 45 x 34.7 cm
Pradinė kaina: €9,098.00
Pardavimo kaina: €11,373.00
Jonas Rustemas
Jan RUSTEM (1762–1835) Landscape with architecture. View from the artist's journey to Germany, c.1788/90 Watercolour/paper 19.3 x 26.3 cm
Pradinė kaina: €1,398.00
Pardavimo kaina: €6,524.00