Piešinyje vaizduojama 20 Valstybės Tarybos narių, kurie 1918 metų vasario 16 dieną Vilniuje paskelbė lemtingą dokumentą – Lietuvos Nepriklausomybės aktą.
Baigus tapyti kūrinį kartu su piešiniu bus pristatytas ir edukacinės integruotos istorijos ir dailės pamokos planas. Integruota pamoka bus siekiama šiuolaikiškai supažindinti su vienu svarbiausių Lietuvos istorijai įvykiu, pristatyti piešinio techniką ir jos ypatumus, papasakoti apie vieną iš dailės formų – freską, šiuolaikišką jos formą – mural piešimą.
Į pamoką bus įtraukta ir Vilniaus savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus žinutė, raginanti suteikti saviraiškai ypatingą prasmę – sąmoningai puošti miesto sienas gatvės meno kūriniais, o ne terlioti jas tag'ais, už kurių neteisėtą piešimą nesuderintose vietose traukiama administracinėn arba net baudžiamojon atsakomybėn, ir kurių valymui ar uždažymui kasmet išleidžiamos dešimtys tūkstančių eurų savivaldybės biudžeto lėšų.
Edukacinės išvykos-integruotos pamokos planas ir metodinė-pagalbinė medžiaga pamokai bus talpinama karjeros konsultavimo ir informavimo platformoje www.okkarjera.com, išsiųsta mokyklų administracijoms siūlant savarankiškai organizuoti išvykstamąsias integruotas dailės ir istorijos pamokas. Edukacinės pamokos koordinatorė ir organizatorė – muzikos pedagogė ir karjeros ugdymo specialistė Evelina Ramašauskaitė-Kaziulionė. Prie pamokos plano kūrybos taip pat prisideda Signatarų namų muziejus, Vilniaus savivaldybės viešosios tvarkos skyrius.