Du menininkus suvedė savotiškas žvilgsnis į kasdienybės daiktus. „Kurdamas muziką norėjau atspindėti savo paties santykį su šiais objektais. Kodėl esame prisirišę prie daiktų, kurie mus supa, kurie mums priklauso. Kėliau klausimą, kodėl būtent šie, konkretūs daiktai, mums tampa artimi?“ – kalbėdamas apie albumo idėją pasakojo muzikantas.
Nenuostabu, kad įrašęs albumą skirtą „daiktų sielai“ C.C.Poetzschas susidomėjo J.Vaitkutės kūrybos stiliumi. Iš objektų kurianti menininkė viršelio instaliacijai panaudojo muzikanto turimų daiktų replikas. „Kurdama šį darbą jaučiau didelę atsakomybę. Viršelis turėjo atspindėti už muzikos slypinčias istorijas. Buvo labai įdomu vystyti kūrinio idėją, dirbti su muzika labai malonu, svarbiausia klausyti ir jausti. Mano užduotis buvo tarsi perteikti ją vizualiai“, – sako kūrėja. Albumo viršeliui ji sukūrė instaliaciją, kurios pagrindinį tūrį sudaro senas pianinas ir jį supantys daiktai.
„Ant albumo viršelio yra daug senų daiktų, bet pati instaliacija atrodo labai moderniai. Mane žavi ir stebina, kaip instaliacijoje žaidžia spalvos ir formos. Paprasti, įprasti daiktai sukuria paveikslą, kuriame galima tiek daug atrasti“, – apie savo albumo viršelį kalbėjo muzikantas.
C.C.Poetzschas 2016-aisiais debiutavo kaip solo pianistas ir kritikų buvo įvardintas kaip modernus ir įvairialypis kompozitorius. Jo kūryboje skamba ne tik pianinas, bet ir įvairūs elektroninės muzikos garsai. Albumas „The Soul of Things“ pasirodo balandžio 9 dieną.