Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

5 moterų mėgstami drabužiai, kurie trikdo vyrus

Nesakome, kad reikėtų juos išmesti iš spintos, bet suprasti, pagal kokią logiką mūsų drabužius vertina vyrai, nepakenks. Pamėginkite jį apšviesti mados klausimais, o jei jūsų partneris turi tvirtą nuomonę, kaip reikėtų rengtis jums, susimąstykite – ar tik ne su smulkmenišku diktatoriumi gyvenate.
Gatvės stilius
Gatvės stilius / Vida Press nuotr.

1 vyriškas „ne“: kiulotai

Jie tokie patogūs – laisvi kaip sijonas ir praktiški kaip kelnės. Šilkiniai – nepamainomi vasarą, kašmyro ar vilnos – žiemą, odiniai – kai reikia sukurti fatališkos moters įvaizdį. Žodžiu, tai vienas iš mūsų mados sunkiosios artilerijos pabūklų. O vyrai – jei tik nėra mados ekspertai – žvelgia į juos kaip į šortų variaciją. Ir dar tokią, kuri labiausiai tinka Karlsonui. Išvada – kiulotus nešiojam. Vyrų nuomonę turim omeny.  

TAIP PAT SKAITYKITE: 5 idėjos, kaip vilkėti kiulotus šį rudenį

Vida Press nuotr./Kiulotai
Vida Press nuotr./Kiulotai

2 vyriškas „ne“: kombinezonas

Vyrai kombinezonus neišvengiamai vertina kaip darbo drabužį, deramą vilkėti automobilių servisuose, statybose, sode ir darže.

Šis drabužis toks pats universalus kaip suknelė – nereikia derinti viršaus ir apačios, avalynė irgi tinka bet kokia – nuo kedų iki ortopedinių basučių. Be to, ne visos damos juos pamėgo, todėl vilkėdama tokį vis dar atrodote madinga ir novatoriška. O štai pirmosios lyties atstovai kombinezonus neišvengiamai vertina kaip darbo drabužį, deramą vilkėti automobilių servisuose, statybose, sode ir darže. Darbinis kombinezonas iš šiurkščios medvilnės, o jūsų dėvimas, pavyzdžiui, iš subtilaus šilko? Galite pamėginti jiems tai išaiškinti. 

„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr./Heidi Klum
„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr./Kombinezoną vilkinti Heidi Klum

3 vyriškas „ne“: laisvai krintanti suknelė

Pačios sau mes primename Emily Bronte romano heroję ar kokią nekaltąją gundytoją iš riterių romano, blogiausiu atveju – poilsiautoją iš Toskanos ar Provanso. O vyriškomis akimis neretai atrodome kaip pavargusios ir sutrikusios moteriškės, kurias kažkas išvarė iš namų vidury nakties, net neleidęs persirengti naktinių. Aišku, bėdos ištikta panelė – patrauklus įvaizdis, bet ne visada puošdamosi „Chloe“ turėjome omeny būtent jį. Užtai draugės įvertins. 

Vida Press nuotr./Londono mados savaitės gatvės stileiva
Vida Press nuotr./Londono mados savaitės gatvės stilius

4 vyriškas „ne“: mažytė rankinė su grandinėle

Jie tiesiog nesupranta tokio daikto prasmės (labai didelių rankinių irgi nesuprato). O kartais sutrinka, ar ir tokioje situacijoje turėtų būti džentelmenai ir palengvinti mums naštą. Jiems ir nelemta suprasti – vis tiek didžiąją dalį turto nešiojasi kišenėje, kurias moteriškų drabužių siuvėjai neretai ignoruoja. Žodžiu, galime numoti ranką ir toliau nešioti piniginytę per petį. Ir – šitoje vietoje mums nereikia pagalbos.  

„Scanpix“ nuotr./Paryžiaus aukštosios mados savaitės viešnios rankinė
„Scanpix“ nuotr./Paryžiaus aukštosios mados savaitės viešnios rankinė

5 vyriškas „ne“: masyvūs sandalai

Pirmiausia – ortopediniai birkenštokai ir jų variacijos, kurių praėjusią vasarą prigamino visi prekių ženklai. Jie kone oficialiai vadinami baisčbačiais – pagal analogiją su Bridžitos Džouns baiskelnėmis, ir erzina Y chromosomos savininkus savo pabrėžtiniu aseksualumu. Atstokit! Niekas ir nežadėjo, kad striptizo šokėjos bateliai ilgam išliks madingi. Mes išbandėm, ką reiškia patogi avalynė, ir kitokios avėti neketinam. Beje, vyrukų sandalai, ypač dėvimi su kojinėmis, irgi ne mados ir stiliaus viršūnė, bet mes mandagiai tylim.  

Vida Press nuotr./Sandalai
Vida Press nuotr.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kai norai pildosi: laimėk kelionę į Maldyvus keturiems su „Lidl Plus“
Reklama
Kalėdinis „Teleloto“ stebuklas – saulėtas dangus bene kiaurus metus
Reklama
85 proc. gėdijasi nešioti klausos aparatus: sprendimai, kaip įveikti šią stigmą
Reklama
Trys „Spiečiai“ – trys regioninių verslų sėkmės istorijos: verslo plėtrą paskatino bendradarbystės centro programos