Kolekcija pristatyta netradicinėje erdvėje – „Trend Wave“ stiliaus namuose, įsikūrusiuose bute aukštomis lubomis Vilniaus Senamiesčio ir Stoties rajonų sankirtoje. Pristatymas irgi buvo šiek tiek neįprastas – kolekcijos nedemonstravo manekenės. Modeliu galėjo tapti bet kuri iš vakaro viešnių. Damos buvo raginamos nesikuklinti ir čia pat pasimatuoti patikusį rūbą ar aksesuarą. Drąsesnės taip ir padarė.
Kolekcijos pristatyme, be žavingų damų ir kelių vyriškių, dalyvavo ir kvepalų kūrėjas bei aktorius Aistis Mickevičius, dizainerė Aušra Haglund, mados tendencijų prognozuotoja Marija Palaikytė, viešųjų ryšių specialistė Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė.
Kolekcijoje dominuoja rudeniškos spalvos, tačiau dizainerė nevengė ir ryškesnio kolorito – violetinės su citrinos blyksniu, burgundiško vyno, smaragdo, žydros ar rausvos spalvos drabužių. Kolekcija, kaip ją apibūdino pati R. Juškevičienė, architektūriška: įdomaus kirpimo, sluoksniuota, drabužiai primena geometrinių formų derinį, kai kurie jų transformuojasi (pavyzdžiui, žavus rausvas paltukas nusegus rankoves gali virsti šilta liemene).
R. Juškevičienė portalui Elaima.lt prisipažino kurdama plaukianti pasroviui, ta tėkme, kuria ją neša kūryba. „Kitaip neateis įkvėpimas. Kartais pamatai kažkokią juostą ar liniją ir žinai tolesnę drabužio perspektyvą. Būna, kad duodi eskizą siuvėjai, viziją labai smulkiai aptariame, ir per kitą susitikimą siuvėja rodo: štai, tavo eskizas įgyvendintas. Aš pasižiūriu į kūrinį ir nusprendžiu eiti toliau, kažką keisti, tobulinti. Eskizas tampa praeitimi, o kūrinys gyvena naują gyvenimą. Kūrybos procesas – nuostabus: tu tiesiog važiuoji ir nežinai, kur nuvažiuosi, pasikliauji nuojauta.
Manau, kad neįmanoma sugadinti daikto. Esmė, kad tai patiktų žmogui. Kad daiktas, drabužis ar papuošalas būtų nešiojamas ir mylimas.
Kolekcija (jos idėja ir įgyvendinimas) gimė per du mėnesius, kūriau negalvodama apie visumą. Drabužius siuvo šeši siuvėjai. Būčiau dar toliau kūrusi, tačiau laikas labai spaudė, ruduo ėjo į pabaigą. Teko nuolat važinėti iš vienos siuvėjos pas kitą, priimti daugybę sprendimų. Gal norėtum dar pagalvoti, bet neturi laiko medituoti, turi aiškiai pasakyti meistrui, ką ir kaip jis turi padaryti, reikia greito sprendimo. Dėl to kartais nežinai, koks bus galutinis rezultatas, yra rizikos. Tačiau rezultatas bet kuriuo atveju būna geras. Manau, kad neįmanoma sugadinti daikto, visuomet galima kažką patobulinti. Esmė, kad tai patiktų žmogui. Kad daiktas, drabužis ar papuošalas būtų nešiojamas ir mylimas.“
Paklausta, kaip jaučiasi, kai kolekcija jau sukurta ir pristatyta, dizainerė nusišypsojo: „Šią akimirką jaučiuosi gerai. Šiek tiek jaudinuosi, bet mane labai sušildo čia atėję žmonės, geri žodžiai ir gražios emocijos. Tai atpalaiduoja.“