Metinė prenumerata tik 6,99 Eur. Juodai geras pasiūlymas
Išbandyti

Maskvos puošeivos mėgsta „vintažinius“ drabužius, bet XX amžiaus pradžios suknelės joms beviltiškai mažos

Senovinių drabužių paklausa Maskvoje labai didelė, jie ne tik perkami, bet ir nuomojami, tačiau XX amžiaus pradžios suknelės sostinės puošeivoms yra beviltiškai mažos, sakė meno projekto „Blusų turgus“ įgyvendintoja Marina Smirnova.
„Vintažiniai“ drabužiai
„Vintažiniai“ drabužiai / „Scanpix“ nuotr.

„Senoviniai drabužiai ir aksesuarai dabar madingi, taip pat ir todėl, kad sostinėje vyksta daugybė “teminių vakarėlių„. Tos pačios 1920–1930 metų stiliaus vestuvės, septintojo, aštuntojo ir dešimtojo dešimtmečio diskotekos. Kai kas ateina į senovinių drabužių saloną ir perka jų, bet daugelis labai mielai juos nuomojasi“, – interviu „Interfax“ sakė M.Smirnova.

Ji priminė, kad labiausiai paklausūs 20 metų senumo daiktai, paprastai – geros būklės, kuriais kuriamas tam tikro laikotarpio stilius, pavyzdžiui, kliošinės kelnės.

Pasak M.Smirnovos, šie daiktai nebūtinai yra brangūs, sendaikčių turguose ir specializuotose mugėse Maskvoje jų galima nusipirkti labai pigiai.

Ji pažymėjo, kad įdomiausi daiktai yra XX amžiaus trečiojo ir ketvirtojo dešimtmečio suknelės, tačiau jos yra beviltiškai mažos dabartinėms moterims ir merginoms.  „Tų laikų panelės buvo tokios smulkutės, kad šias sukneles galima panaudoti tik kaip dekoro elementą ar kaip muziejaus eksponatą. „Vintažiniai“ drabužiai, kuriuos galima realiai dėvėti, daugiausia yra aštuntojo ir devintojo dešimtmečių“, – sakė M.Smirnova. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kai norai pildosi: laimėk kelionę į Maldyvus keturiems su „Lidl Plus“
Reklama
Kalėdinis „Teleloto“ stebuklas – saulėtas dangus bene kiaurus metus
Reklama
85 proc. gėdijasi nešioti klausos aparatus: sprendimai, kaip įveikti šią stigmą
Reklama
Trys „Spiečiai“ – trys regioninių verslų sėkmės istorijos: verslo plėtrą paskatino bendradarbystės centro programos