2015 01 03

2015-ųjų pradžioje „Utena“ iškovojo 15-ąją iš eilės pergalę LMKL pirmenybėse

Pergalingą žygį Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) tęsia „Utenos“ (15/0) klubas, kuris savoje arenoje 86:56 (26:12, 26:9, 16:16, 18:19) nepaliko vilčių Klaipėdos „Fortūnos“ (7/8) ekipai.
Eglė Šulčiūtė
Eglė Šulčiūtė / Augusto Didžgalvio nuotr.

Alfredo Vainausko auklėtinės po šventinės pertraukos atrodė šviežesnės, greitesnės ir taiklesnės už varžoves, todėl jau pirmajame kėlinyje atitrūko – 26:12 sužaidus dešimt minučių.

Antrajame ketvirtyje „Utena“ toliau demonstravo uraganinį puolimą bei didino savo pranašumą ataka po atakos. Dar 26 įmesti taškai leido įpusėjus susitikimui pirmauti 52:21.

Antroji rungtynių dalis jau nieko nepakeitė. Komandos lygiai sužaidė trečiąjį kėlinį, o ketvirtąjį ketvirtį nežymiai laimėjo „Fortūna“ – 19:18. Finaline sirena paskelbė užtikrintą „Utenos“ pergalę rezultatu 86:56.

„Utenai“ negalėjo padėti Greta Šniokaitė, kuri gydosi nesunkią traumą.

„Utena“: E.Šulčiūtė 21, S.Linkevičienė (6 atk. kam.) 18, R.Žilinskaitė (4/6 trit., 5 atk. kam.) 13, E.Šikšniūtė (7 atk. kam.) 12.

„Fortūna“: M.Grigalauskytė (9 atk. kam.) 21, R.Mizgerytė 10, A.Černeckytė 8, M.Solopova (5 atk. kam., 4 rez. perd.) 7.