2013 04 28

Baigėsi Vokietijos krepšinio lygos reguliarusis sezonas: Beno Veikalo „Telekom Baskets“ liko septinti, Arvydo Šikšniaus BBC – penkiolikti

Aštuonioliktą pergalę 34-ose Vokietijos krepšinio čempionato rungtynėse iškovojo bei septintąją vietą aštuoniolikos komandų reguliariajame sezone užėmė Beno Veikalo Bonos „Telekom Basket“ klubas.
Benas Veikalas
Benas Veikalas / telekom-baskets-bonn.de nuotr.

Bonos komanda namuose po pratęsimo 103:98 (23:27, 26:21, 22:18, 12:17, 20:15) įveikė ketvirtojoje pozicijoje likusius Miucheno „Bayern“ (21 pergalė ir 13 pralaimėjimų) krepšininkus.

B.Veikalas nugalėtojams per 33 minutes pelnė 20 taškų (1/2 dvit., 2/6 trit., 12/13 baud.), gynyboje atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo bei dusyk prasižengė.

21 tašku prie pergalės prisidėjo Davisas McCray, 19 – Jaredas Jordanas, 14 – Kyle'as Weemsas, 13 – Jamelas McLeanas.

Svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Tyrese'as Rice'as ir Robinas Benzingas (po 21 tšk.).

Penkioliktąją vietą pirmenybėse užėmė Bairoito BBC (14/20) klubas su Arvydu Šikšniumi, svečiuose 74:75 (17:14, 25:21, 12:15, 20:25) pralaimėjęs penktojoje pozicijoje likusiai Berlyno „Alba“ (20/14) ekipai.

Lietuvos krepšininko sąskaitoje – 5 (tritaškiai 1/2, baudos 2/2) taškai, puolime sugriebtas kamuolys bei pražanga (8 min. 12 sek.).

18 taškų į nugalėtojų krepšį įmetė Bryanas Bailey'is, 14 – Kevinas Hamiltonas.

15 taškų nugalėtojams pelnė Heiko Schaffartzikas, 14 – Nihadas Džedovičius, 12 – Deonas Thompsonas.

Vokietijos čempionato reguliariojo sezono nugalėtojais tapo Bambergo „Brose Baskets“ krepšininkai – 26 pergalės ir 8 pralaimėjimai.