Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2012 04 29

„Bulls“ pergalę NBA atkrintamosiose varžybose apkartino lyderio trauma: Derrickas Rose'as šį sezoną daugiau nebežais

NBA lygos atkrintamųjų atidarymo rungtynėse pergalę šventė geriausia reguliariojo sezono komanda. Tomo Thibodeau treniruojama Čikagos „Bulls“ ekipa namuose 103:91 (28:24, 25:18, 26:24, 24:25) įveikė Filadelfijos „76ers“ krepšininkus.
Derrickas Rose'as
Derrickas Rose'as / Scanpix/AP nuotr.

Serijoje iki keturių pergalių „Bulls“ klubas išsiveržė į priekį 1-0. Antrosios rungtynės gegužės 1 dieną tai pat bus žaidžiamos „United Center“ sporto rūmuose.

Pergalę Čikagos ekipai apkartino komandos žvaigždės Derricko Rose'o trauma. Amerikietis ketvirtajame kėlinyje likus žaisti kiek daugiau nei minutei nesėkmingai bandė prasiveržti prie krepšio ir nukritęs ant parketo susigriebė už kairiojo kelio. Atletas areną galėjo palikti tik komandos personalo pagalba ir iškarto buvo nuvestas į rūbinę. Prieš traumą gynėjas spėjo įmesti 23 taškus, atkovoti 9 kamuolius ir atlikti 9 rezultatyvius perdavimus.

Pranešama, kad atakų organizatoriui trūko kairiosios kojos kryžminiai raiščiai ir amerikietis bus priverstas praleisti atkrintamąsias varžybas.

Antrojo kėlinio pradžioje keturis taškus be atsako pelniusi Filadelfijos ekipa buvo išlyginusi rezultatą (28:28), bet netrukus penkis taškus iš eilės surinkęs Luolas Dengas surengė „Bulls“ spurtą 9-0 (37:28).

Po ilgosios pertraukos sužaidus tris minutes šeimininkai priekyje buvo 5 taškais (53:48), tačiau T.Thibodeau treniruojama ekipa vėliau nuo varžovų atitolo nepavejamai. Penkių minučių atkarpą „Bulls“ laimėjo 18-7 ir, susikrovusi dviženklę persvarą (71:55), atgal nebesižvalgė.

Filadelfijos klubas šioje dvikovoje pataikė vos vieną tritaškį iš devynių bandymų (11 proc.).

„Bulls“: Derrickas Rose'as 23 (6/17 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud., 9 atk. kam., 9 rez. perd., 5 kld.), Richardas Hamiltonas 19, Luolas Dengas 17 (6 atk. kam.), Joakimas Noah 12 (13 atk. kam.), Kyle'as Korveris 11, Carlosas Boozeris 9 (7 atk. kam.).

„76ers“: Eltonas Brandas 19 (8/15 dvit., 3/3 baud., 7 atk. kam.), Jrue Holiday 16 (7 atk. kam.), Thaddeusas Youngas 13, Evanas Turneris 12, Andre Iguodala (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Lou Williamsas 9.

Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?