Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2008 10 11

D.Songaila pelnė 2, L.Kleiza - 6, o Ž.Ilgauskas - 12 taškų.

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) ikisezoninėse rungtynėse Vašingtono „Wizards” su Dariumi Songaila 62:73 pralaimėjo Detroito „Pistons” ekipai.
Linas Kleiza
Linas Kleiza / „Scanpix“ nuotr.

Lietuvis per 8 minutės pelnė 2 taškus (1/3 dvitaškiai), atkovojo 3 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Wizards”: J.McGee, E.Thomasas ir C.Butleris įmetė po 8 taškus.

„Pistons”: R.Wallace'as 12 taškų, C.Billupsas 10 taškų.

NBA čempionai Bostono „Celtics” krepšininkai 96:94 įveikė Klyvlendo „Cavaliers” klubą, kuriam atstovauja Žydrūnas Ilgauskas.

Ž.Ilgauskas per 22 minutes įmetė 12 taškų (5/5 dvitaškiai, 2/2 baudos metimai) bei atkovojo vieną kamuolį.

„Celtics”: T.Allenas 25 taškai, P.O'Bryantas 12 taškų, B.Walkeris ir E.House'as įmetė po 10 taškų.

Denverio „Nuggets” su Linu Kleiza 118:95 nesunkiai nugalėjo Minesotos „Timberwolves” ekipą.

L.Kleiza per 21 minutę surinko 6 taškus (3/6 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai) bei atkovojo 6 kamuolius.

„Nuggets”: J.Smithas 21 taškas, K.Martinas 13 taškų, C.Andersenas 12 taškų (11 atk. kam.), D.Jonesas 12 taškų, Nené 10 taškų.

„Timberwolves”: C.Breweris 18 taškų, B.Ahearnas 17 taškų, R.Foye 16 taškų, A.Jeffersonas 10 taškų (11 atk. kam.).

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?