2012 12 31

Dariaus Songailos indėlis į pergalę – 12 taškų ir 9 atkovoti kamuoliai

Vienuoliktą pergalę 21-ose Ukrainos krepšinio superlygos rungtynėse iškovojo septintąją vietą keturiolikos komandų turnyre užimantis šalies čempionas Donecko „Doneck“ klubas su Dariumi Songaila, namuose 74:73 (20:19, 19:19, 22:14, 13:21) įveikęs pirmenybių autsaiderius „BC Kyiv“ (5 pergalės ir 19 pralaimėjimų ) krepšininkus.
Darius Songaila
Darius Songaila / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Temos: 1 Darius Songaila

Lietuvio indėlis į pergalę buvo svariausias – 12 taškų, 9 atkovoti bei 2 perimti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai, blokuotas varžovo metimas, klaida bei pražangą. Per 37 žaidimo minutes (37:02) D. Songaila pataikė 5 dvitaškius iš 9 ir realizavo abu baudų metimus.

11 taškų nugalėtojams pelnė Andrejus Malyšas, 10 – Vojdanas Stojanovskis.

Šeštą pralaimėjimą 24-ame mače patyrė bei į antrąją vietą nukrito Dainiaus Šalengos ir Michailo Anisimovo Kijevo „Budivelnik“ ekipa, svečiuose 78:87 (24:26, 17:18, 16:19, 21:24) turėjusi pripažinti lydere tapusios Mariupolio „Azovmaš“ (17/5) komandos, kuriose gretose nežaidė Simonas Serapinas, pranašumą.

M.Anisimovas per 21 su puse minutės (21:31) savo klubui pelnė 12 taškų, puolime atkovojo bei gynyboje perėmė po 2 kamuolius, po sykį suklydo ir prasižengė. Jis pataikė 4 dvitaškius iš 8 bei realizavo 4 baudų metimus iš 8.

D.Šalengos sąskaitoje – 8 (tritaškiai 1/3, dvitaškiai 2/2, baudos 1/2) taškai, gynyboje sugriebtas kamuolys, 2 rezultatyvūs perdavimai, klaida bei pražanga (20 min. 36 sek.).

Tomo Delininkaičio Čerkasų „Čerkaski Mavpy“ (10/12) komanda užima devintąją vietą, Audriaus Prakuraičio treniruojama Dnieprozeržinsko „Dnipro-Azot“ (9/12) ekipa – dešimtojoje pozicijoje, o Valdemaro Chomičiaus vadovaujamas Dniepropetrovsko „Dnipro“ (6/15) klubas – dvyliktas.