2015 03 30

Kelio pabaiga: Domanto Sabonio ekipa nepateko į finalinį NCAA ketvertą

Pirmadienį Domanto Sabonio atstovaujama Gonzagos „Bulldogs“ ekipa 52:66 (26:31, 26:35) nusileido „Duke“ ekipai, kuri pateko į finalinį NCAA ketvertą.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / 15min.lt montažas
Temos: 1 Domantas Sabonis

Per paskutines septynias antrojo kėlinio minutes „Duke“ sugebėjo užkirsti Gonzagos krepšininkų taškus iš žaidimo ir taip užsitikrino pergalę. „Bulldogs“ padarė net 13 klaidų, jų varžovai – vos tris.

Gonzagos ekipai 16 taškų surinko Kyle'as Wiltjeris, 10 pridėjo Byronas Wesley.

Domantas Sabonis per 18 minučių surinko 9 taškus (4/8 dvitašk., 1/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko po vieną rezultatyvų perdavimą ir bloką ir po tris kartus suklydo ir prasižengė.

Nugalėtojams po 16 taškų surinko Justise Winslowas ir Mattas Jonesas.

Tai buvo 16 kartas, kai „Duke“ ekipa patenka į finalinį NCAA ketvertą.