2013 02 04

Dviejų lietuvių pastangos vainikuotos pergale VTB lygoje – VEF įveikė „Jenisej“ ekipą

Devintąją pergalę tryliktosiose VTB Vieningosios krepšinio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ketvirtąją vietą dešimties komandų turnyre užimantis Antano Kavaliausko ir Donato Zavacko Rygos VEF klubas, kurį treniruoja Ramūnas Butautas.
Rungtynės tarp „VEF“ – „Lietkabelio“
Donatas Zavackas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Pirmadienį namuose VEF krepšininkai 85:69 (22:19, 23:18, 21:12, 19:20) nugalėjo septintojoje pozicijoje likusią Krasnojarsko „Jenisej“ (5 pergalės ir 8 pralaimėjimai) ekipą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Donatas Zavackas pelnė 17 taškų, po krepšiais atkovojo 6 kamuolius, dusyk suklydo ir išnaudojo penkių pražangų limitą. Per 22 su puse žaidimo minutės (22:31) jis pataikė 4 tritaškius iš 5, 2 dvitaškius iš 3 bei 1 baudos metimą iš 2.

Po 13 taškų prie pergalės prisidėjo Willis Danielsas ir Dairis Bertanas, 10 – Earlas Rowlandas, 8 – Antanas Kavaliauskas.

20 su puse minutės aikštėje praleidęs vidurio puolėjas iš Lietuvos pataikė 4 dvitaškius iš 9, tačiau baudos metimas skriejo pro šalį. Be to jis atkovojo 4 kamuolius dukart suklydo ir prasižengė 3 sykius.

Svečių gretose išsiskyrė Jerry's Jeffersonas (16 tšk.), Jasonas Richas (12 tšk.) ir Zabianas Dowdellas (11 taškų).

B grupėje pirmauja Kauno „Žalgiris“ (11 pergalių ir 1 pralaimėjimas).

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

9. Klaipėdos „Neptūnas“ 13 2 11 15

10.Minsko „Cmoki-Minsk“ (Baltarusija) 13 0 13 0

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):