2013 03 14

Eurolyga: „Anadolu Efes“ tik po pratęsimo įveikė grupės autsaiderius

Ketvirtadienio vakarą Eurolygoje yra žaidžiami vienuoliktojo turo susitikimai. Pirmajame tik po atkaklios kovos Stambulo „Anadolu Efes“ ekipa įveikė paskutinėje E grupės vietoje esančius „Brose Baskets“ krepšininkus 89:86 (23:14, 21:23, 15:21, 17:18, 13:10).
Antonas Gavelis ir Semihas Erdenas
Antonas Gavelis ir Semihas Erdenas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Rungtynių pradžioje turkai gana užtikrintai pirmavo, tačiau trečiąjį kėlinį puikiai sužaidę vokiečiai pasivijo. Ketvirtajame kėlinyje besigalinėję komandos pagrindinį rungtynių laiką baigė lygiosiomis. Per papildomas 5 minutes turkai įrodė savo pranašumą ir laimėjo 3 taškų persvarą.

Turkams net 29 taškus pelnė Jordanas Farmaras, 14 sumetė Dusko Savanovičius. Pralaimėtojams 24 taškus pelnė Bostjanas Nachbaras.

Po šios pergalės „Anadolu Efes“ išliks antroje E grupės vietoje. Jie atsilieka tik nuo Madrido „Real“.

Tuo tarpu Bambergo „Brose Baskets“ klubas neiškovojo nei vienos pergalės ir lieka grupės dugne.

Kauno „Žalgiris“ užima šeštąją vietą E grupėje.