2015 01 06

„Fortūna“ LMKL pirmenybėse ketvirtajame kėlinyje sutriuškino „Jaunuosius talentus“

Pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo Klaipėdos „Fortūnos“ (8/8) krepšininkės, namuose 79:57 (12:8, 19:16, 21:23, 27:10) įveikusios Vilniaus „Jaunuosius talentus“ (4/15).
Monika Grigalauskytė
Monika Grigalauskytė / lmkl.lt nuotr.

Vilnietės susitikimą pradėjo sėkmingai (7:2), bet vėliau įstrigo šeimininkių gynyboje ir po pirmojo kėlinio atsilikinėjo 8:12. Antrojo ketvirčio pabaigoje „Fortūnai“ pavyko šiek tiek truktelėti į priekį ir įpusėjus mačui komandas skyrė 7 taškai – 31:24.

Po didžiosios pertraukos „Jaunieji talentai“ ėmė minti varžovėms ant kulnų ir 29-ąją minutę viešnių deficitas siekė vos 2 taškus – 47:49. Kėlinį dvitaškiu su pražanga baigė Marina Solopova ir po trisdešimties žaidimo minučių „Fortūna“ jautėsi kiek saugiau – 52:47.

Lemiamą rungtynių atkarpą „Fortūna“ pradėjo laimėdama 4 minučių atkarpą 17:0, kuri leido pirmą kartą susikrauti dviženklį pranašumą – 69:47. Po tokio smūgio Valdo Gecevičiaus auklėtinės nebeatsitiesė.

„Fortūna“: M.Solopova (3/8 trit., 12 atk. kam., 6 rez. perd.) ir M.Grigalauskytė (12 atk. kam.) po 25, S.Dobrovolskytė 11.

„Jaunieji talentai“: L.Juškaitė (11 atk. kam., 5 rez. perd.) 16, A.Širšinaitytė (5 rez. perd.) 9, G.Meškonytė 7.

Kokias tvoras ir kodėl šiemet renkasi namų savininkai?
Daugiau Pliusų sporto entuziastams:„Gym+“ vėl plečiasi
„Teleloto“ naujienos ne tik tarp vedėjų: nuo šiol laimės visi studijos žaidėjai
30 metų su ypatingais vaikais dirbanti mokytoja Irutė: neįsivaizduoju, kaip galime skirstyti vaikus