2008 12 20

Ilgauskas grįžo ir pataikė du tritaškius

Panašu, kad Žydrūnas Ilgauskas nebejaučia traumos padarinių. Pirmose savo rungtynių po trejų praleistų lietuvis pelnė 23 taškus, o jo Klivlendo „Cavaliers“ išvykoje 105:88 (37:21, 27:32, 20:12, 21:23) nepaliko vilčių Denverio „Nuggets“ komandai, kuriai atstovauja Linas Kleiza.
Didysis Z – atkovotų kamuolių karalius Klivlando ekipoje.
Didysis Z grįžo tritaškiais / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Ž.Ilgauskas praleido trejas rungtynes dėl čiurnos traumos, tačiau sugrįžęs atrodė solidžiai. Jis pataikė 9 metimus iš 14, įskaitant du taiklius tritaškius.

„Cavaliers“ dar pirmajame kėlinyje įgijo 16 taškų pranašumą ir vėliau visas rungtynes dominavo aikštėje.

„Žinojome, kad atvykstame į priešišką aplinką ir žaisime prieš komandą, kuri pastaruoju metu buvo tokia pat gera, kaip mes, Bostono „Celtics“ ar Los Andželo „Lakers“. Norėjome pasiųsti žinutę apie save ir tai padarėme“, – po mačo džiaugėsi beveik trigubą dublį (30 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 8 rezultatyvūs perdavimai) atlikęs LeBronas Jamesas.

Ž.Ilgauskas aikštėje praleido 28 minutes ir pelnė 23 taškus (7/11 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, 2 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

L.Kleiza per 25 minutes surinko 11 taškų (4/7 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 0/1 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 2 kartus suklydo.

„Cavaliers“ (22 pergalės, 4 pralaimėjimai) išlieka antroje Rytų konferencijos vietoje.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 30 taškų (10 atkovotų kamuolių ir 8 rezultatyvūs perdavimai), Žydrūnas Ilgauskas 23, Delonte Westas 22.

„Nuggets“: Chauncey Billupsas 16, Carmelo Anthony 13, Anthony Carteris 12, Linas Kleiza ir J.R.Smithas po 11.